Wanda Nara konuştu! Boşanıyorlar

Yayın Tarihi: 10 Temmuz 2024 Çarşamba 10:12:00

Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2024 Çarşamba 10:12:00

Galatasaray'ın Arjantinli yıldız futbolcusu Mauro Icardi eşi Wanda Nara'yla boşanıyor. Wanda Nara eşi Mauro Icardi'yi sosyal medya hesaplarından takipten çıkmış ve ayrılık iddiaları gündeme gelmeye başlamıştı.

Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Mauro Icardi boşanıyor. Yaklaşık 10 yıldır birlikte olduğu Wanda Nara eşinin sosyal medya hesaplarını takipten çıkınca "boşanma iddiası" gündeme düştü.

"KONUŞACAKLARIMI SONA SAKLADIM"

Wanda Nara'nın iddialar hakkında ne söyleyeceği merak konusu olmuştu. America TV'ye konuşan Wanda Nara ilginç açıklamalar yaptı. Kişisel ve sağlık nedenleri ile bir kez daha denediğini belirten Wanda Nara "Herkes konuşsun. Hiç konuşmadığım şeyleri en sona sakladım" ifadelerini kullandı.

BOŞANMA DAVASI AÇILDI MI?

Ünlü futbolcu Maoru Icardi'nin eşi Wanda Nara'nın boşanma davası açıp açmadığı da bir başka tartışma konusu.

Ciudad Magazine'nin iddiasına göre boşanma davası açılmış durumda...

Wanda Nara'nın avukatı Ana Rosenfeld'in "Wanda bu kararı uzun zamandır vermek istiyordu" sözleri Arjantin basınına yansıdı.

WANDA 5 ÇOCUK ANNESİ

Wanda Nara, Icardi ile evlenmeden önce Maxi Lopez ile evliydi.

Bu birliktelikten 3 çocuğu vardı ve bunların velayetini almıştı. Sonra Mauro Icardi ile evlendi ve ondan da 2 çocuk sahibi oldu. Yaklaşık 10 yıl önce başlayan Mauro Icardi-Wanda Nara birlikteliği sona eriyor. Icardi 30 yaşında yani 37 yaşındaki Wanda Nara'dan 7 yaş küçük.

SORU İŞARETLERİ VAR

Arjantinli model Wanda Nara eşi Mauro Icardi'yi Instagram'da takip etmeyi bıraktı ama Icardi hala Nara'yı takip etmeye devam ediyor. Bu durum "acaba Icardi boşanma konusunda isteksiz mi" sorusunu gündeme getiriyor.