0530 708 54 54
0530 708 54 54
06 Ağustos 2022 Cumartesi 11:00:00 - Güncelleme:06 Ağustos 2022 Cumartesi 11:00:00

Toprak'la birbirimize benziyoruz

Murat Boz, Tuba Büyüküstün'le yer aldığı 'Zeytin Ağacı' dizisinde oynadığı rolü hakkında, "Toprak kadar cesaretli olabilir miydim bilemiyorum" diyerek cesaret konusu dışında aynı olduklarını söyledi.

Şarkıcılığın yanı sıra oyunculuğa da merak saran Murat Boz, dijitalde yayınlanan yeni dizisi 'Zeytin Ağacı'yla ilgili konuştu. Boz, 'L'Officiel Türkiye' dergisi için objektif karşısına geçti. Tuba Büyüküstün, Seda Bakan, Serkan Altunorak ve Fırat Tanış gibi isimlerle başrolünü paylaşan Murat Boz, canlandırdığı 'Toprak' karakterini kendisine benzettiğini belirtti. Boz: "Toprak maceraperest, çapkın ve güvenilmez bir karakter ama onun da her insan gibi yaraları ve o yaraların sonuçlarının kendi hayatına yansımalarını görüyorsunuz. Ve elbette kendiyle yüzleşmesine, gelişmesine ve iyileşmeye çalışmasına da tanıklık ediyorsunuz. Ben senaryoyu okuyup bitirdiğimde üstesinden geldiği şeyleri takdir ettim. Benimle Toprak arasında da birçok benzerlik var ben onun kadar cesaretli olabilir miydim bilemiyorum açıkçası."

Etiketler : zeytin ağacı murat boz tuba büyüküstün
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX