Sihirli Annem'in Çilek'i son haliyle şaşırttı

Yayın Tarihi: 09 Temmuz 2024 Salı 16:47:00

Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2024 Salı 16:47:00

2003 yılında izleyiciyle buluşan Sihirli Annem dizisinin sevilen karakteri Çilek tiplemesini canlandıran Zeynep Özkaya, son haliyle görenleri şaşırttı. İşte Sihirli Annem dizisinin sevilen karakteri Çilek'i canlandıran Zeynep Özkaya'nın son hali…

Sihirli Annem dizisinde canlandırdığı Çilek karakteri ile beğeni toplayan Zeynep Özkaya'nın son hali görenleri hayrete düşürdü. Sihirli Annem dizisinde canlandırdığı Çilek karakteriyle Zeynep Özkaya'nın yıllar içerisindeki değişimi pek çok seyirci tarafından merak konusu.

Sihirli Annem dizisinin Çilek karakteri ile zihinlerde yer ede ve uzun zamandır ekranlardan uzak olduğu bilinen Zeynep Özkaya Sihirli Annem dizisinde İnci Türkay ve Damla Ersubaşı gibi isimlerle birlikte rol almıştı.

Döneme damga vuran dizilerden biri olan Sihirli Annem dizisi toplam 7 sezon sürdü. Birçok seveni ve takip edeni olan Sihirli Annem dizisinde Zeynep Özkaya'nın yanı sıra İnci Türkay, Damla Ersubaşı, Gizem Güven ve Buğra Özmüldür gibi oyuncular da rol aldı.

SİHİRLİ ANNEM DİZİSİNDE ÇİLEK KARAKTERİNİ CANLANDIRMIŞTI

Fakat uzun yıllar önce sona eren Sihirli Annem dizisinin en çok merak edilen oyuncusu Çilek karakterine can veren Zeynep Özkaya'nın son hali en çok merak edilen konu oldu.

Şimdilerde 26 yaşında olan Zeynep Özkaya, bir diğer adıyla Sihirli Annem dizisinin Çilek karakteri, son hali ile görenleri hayrete düşürdü.

İşte Sihirli Annem dizisinin Çilek karakteri Zeynep Özkaya'nın son hali...