0530 708 54 54
0530 708 54 54
16 Aralık 2023 Cumartesi 08:23:00 - Güncelleme:16 Aralık 2023 Cumartesi 08:23:00

Sevda Erginci: Aileme bakışımı değiştiren bir film

Senaryosunu Gonca Vuslateri'nin yazdığı 'Cenazemize Hoş Geldiniz' filminde rol alan Sevda Erginci, yapımın ailesine bakış açısını değiştirdiğini belirtti.

Sevda Erginci, İsmail Ege Şaşmaz, Gonca Vuslateri, Erkan Can ve Güven Hokna'nın yer aldığı, Serhat Kılıç ile Müge Boz'un ise konuk oyuncu olduğu 'Cenazemize Hoş Geldiniz' filminin galası önceki gün Kanyon'da gerçekleşti. Senaryosunu Vuslateri'nin yazdığı filmde rol alan Sevda Erginci, yapımın ailesine bakış açısını değiştirdiğini belirtti.

Oyuncu Sevda Erginci, "Muhteşem bir ekiple çalıştığım için çok şanslıyım. İçinde olmak istediğim bir işti. Muhteşem bir proje oldu. Sadece komedi filmi olarak tanımlayamayız, beni duygulandırdı. Kendi aileme bakış açımı bile değiştirdiğim bir film süreciydi" dedi.

Etiketler : sevda erginci cenazemize hoş geldiniz film gonca vuslateri
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX