0530 708 54 54
0530 708 54 54
20 Mart 2021 Cumartesi 09:30:00 - Güncelleme:20 Mart 2021 Cumartesi 09:30:00

Sette rol arkadaşı krizi

Hazar Ergüçlü'nün 'Alev Alev' dizisinde kriz çıkardığı iddia edildi. Sette 'Benim rol arkadaşım neden ünlü değil' şeklinde yakınan Ergüçlü'nün bu çıkışı yüzünden Toprak Can Adıgüzel'in sahnelerinin azaldığı söylendi.

Demet Evgar, Dilan Çiçek Deniz ve Hazar Ergüçlü'nün başrollerini paylaştığı 'Alev Alev' dizisinin seti kaynıyor... Bir kadın dayanışmasını konu alan dizinin arka planında olayların hiç te öyle olmadığı konuşuluyor. İddialara göre; Hazar Ergüçlü'nün rol arkadaşları Dilan Çiçek Deniz ve Demet Evgar'ı kıskandığı ve dizideki partnerleriyle ilgili sorun çıkardığı yönünde. Dizideki rol arkadaşı Toprak Can Adıgüzel'le oynamaktan hiç memnun olmadığı söylenen Ergüçlü'nün buna sebep olarak Deniz ve Evgar'ın partnerlerinin daha ünlü olmasını gösterdiği ifade edildi. Çekimler esnasında "Benim rol arkadaşım niye onlarınki kadar ünlü değil" diyerek kavga çıkardığı iddia edilen Ergüçlü'nün bu çıkışı üzerine Toprak Can Adıgüzel'in sahneleri azaltıldı. Oyuncun yakından diziden ayrılacağı konuşuluyor.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX