0530 708 54 54
0530 708 54 54
30 Mayıs 2019 Perşembe 09:37:00 - Güncelleme:30 Mayıs 2019 Perşembe 09:37:00

Sen Anlat Karadeniz sezon finali izle! İşte Sen Anlat Karadeniz sezon finali bölümünde yaşananlar!

Sen Anlat Karadeniz sezon finali bölümü ile nefesleri kesti. Sen Anlat Karadeniz 53. sezon finali bölümü izle! Sen Anlat Karadeniz son bölümünde olanlar dizinin sevenleri tarafından araştırılıyor. Çarşamba akşamlarının sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz'de heyecanlı sahneler izleyicisini ekrana bağladı. ATV'nin reyting rekorları kıran dizisi Sen Anlat Karadeniz'in son bölümünde; Melek'in Nefes'e ulaşmaya çalıştığını gören Genco onu alıkoyarken, Melek'in direnişi Genco'nun yanacağı cehennemin fitilini ateşler. Sen Anlat Karadeniz dizisi 2019-2020 yeni sezonunda devam edecek. Sen Anlat Karadeniz dizisinin Mayıs ayında ki performansını değerlendiren Atv ve Sinegraf yetkilileri Sen Anlat Karadeniz dizisinin 3. sezonun çekilmesine onay verdi. Sen Anlat Karadeniz sezon finali bölümü hakkında merak edilenlerin tümüne haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz. İşte Sen Anlat Karadeniz sezon finalinde olanlar...

Sen Anlat Karadeniz sezon finali izleme linkline haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz. Sen Anlat Karadeniz sezon finali bölümü ile yine heyecanlı dakikalara sahne oldu. Sen Anlat Karadeniz 53. bölüm sezon finalinde; yangından bir şekilde kurtulan Genco, Melek'i susturmakla kalmayıp Kalelilerden intikam almak adına harekete geçiyor. Kalleşçe bir plan kurup, Nefes'in radyodaki konuşmasını sürpriz bir silaha çeviren Genco, Kalelilerin itibarını sarsmak adına uğraş verecektir. Sen Anlat Karadeniz 53. bölüm sezon finalinde; Melek için ortaklık kuran Hazan ve Nefes eninde sonunda genç kızı konuşturmayı başarırlar. Sen Anlat Karadeniz sezon finali bölümü hakkında merak edilenlerin tümüne haberimizin detaylarından ulaşabilirsiniz. 

SEN ANLAT KARADENİZ SEZON FİNALİ BÖLÜMÜ İZLE! 

SEN ANLAT KARADENİZ SEZON FİNALİNDE NELER OLACAK?
Sen Anlat Karadeniz 53. bölüm sezon finalinde; yangından bir şekilde kurtulan Genco, Melek'i susturmakla kalmayıp Kalelilerden intikam almak adına harekete geçiyor. Kalleşçe bir plan kurup, Nefes'in radyodaki konuşmasını sürpriz bir silaha çeviren Genco, Kalelilerin itibarını sarsmak adına uğraş verecektir. Sen Anlat Karadeniz 53. bölüm sezon finalinde; Melek için ortaklık kuran Hazan ve Nefes eninde sonunda genç kızı konuşturmayı başarırlar. Melek o güne dek büyük bir sır gibi muhafaza ettiği gerçeği Nefes'e anlatırken, Melek'in itirafı Genco'nun bu savaştaki ölümcül darbesini hazırlamıştır. Tahir ile Nefes doğacak çocuklarının hayali içerisinde yaşarken, bu hayale kapkara bir gölge düşmüştür. Sen Anlat Karadeniz 53. bölüm sezon finalinde; acilen ameliyata girmesi gereken Nefes, Genco tarafından bir şekilde kaçırılır. Hayatta kalmak adına zamanla yarışan Nefes, şimdi Genco'nun elinde tutsak kalacaktır.

SEN ANLAT KARADENİZ’İN YENİ SEZONU NE ZAMAN BAŞLAYACAK?
Sen Anlat Karadeniz’in yeni sezonunun şimdiden ne zaman başlayacağını merak eden izleyiciler, çeşitli araştırmalarını yapıyorlar. Geçen sezon normal dizilerden bir hafta geç başlayan Sen Anlat Karadeniz’in yeni sezonunun ne zaman başlayacağına dair herhangi bir bilgi henüz paylaşılmadı. Ancak Eylül ayı ortalarına doğru Sen Anlat Karadeniz’in yeni sezonunun başlayacağı bekleniyor.

SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
Sen Anlat Karadeniz son bölümde; Mustafa batan gemiden sağ çıkmayı başarır; ancak tayfalar için aynı şey söz konusu değildir. Kaleliler telafisi olmayan kayıplarının yasını tutarken tüm aile birbirine daha da kenetlenir.

Tahir gemiyi batıranın Genco olduğunu öğrenince hesap sormak için onun organize ettiği partiyi basar. Orada Murat'la karşılaşan Tahir için artık sorun Genco olmaktan çok ötedir.

Tahir şimdi kardeşini kurtarmanın derdindedir. Yiğit, Hazan öğretmenini yere göğe sığdıramazken Tahir'in onu korumak için yaptıkları, küçük çocuğun babasına ilk kez tavır almasına sebep olur.

Yiğit ortadan kaybolur. Nefes ve Tahir'in onu buldukları yerde ise hepsi için ayrı bir sınav başlayacaktır.

SEN ANLAT KARADENİZ DİZİSİNİN KONUSU NE?
Geçmişte para karşılığı satıldığı adamın zulmünden kaçıp çocuğuyla birlikte Karadeniz’e sığınan Nefes’le, onu koruduğu için ailesinin büyük tepkisiyle karşılaşan Tahir’in imkansız aşkının anlatıldığı dizinin yönetmen koltuğunda Osman Sınav, Emre Kabakuşak ve Yusuf Ömer Sınav oturuyor. Dizinin senaristliğini ise Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem üstleniyor.

Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu, Sinan Tuzcu, Gözde Kansu ve Öykü Gürman’ın yer aldığı geniş oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor.

Etiketler :
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX