0530 708 54 54
0530 708 54 54
18 Kasım 2022 Cuma 14:00:00 - Güncelleme:18 Kasım 2022 Cuma 14:00:00

Selami Şahin'in kızı Meryem İrem Şahin alışverişte panikledi! Aşk yok, iş var...

Selami Şahin'in kızı Meryem İrem Şahin, siyahi bir erkek arkadaşıyla alışverişte görüntülenince panikleyerek, "Kendisi benim asistanım olur. Benim başka bir sevgilim var" dedi.

Müzisyen Selami Şahin'in kızı Meryem İrem Şahin önceki gün Nişantaşı City's'de objektiflere yansıdı. Bir süredir Zambiyalı Oliver Tembo ile aşk yaşayan İrem Şahin, bu sefer başka bir siyahi arkadaşıyla alışverişe çıktı.

Yaklaşık 1 saat erkek reyonunda alışveriş yapan ikili, çıkışta habercileri karşısında görünce ellerinde poşetler ile birbirlerinin yanından uzaklaştı.

Şahin, "Kendisi benim asistanım olur. Benim başka bir sevgilim var" diyerek panik yaptı. Habercilerin, "Erkek reyonunda uzun süre beraber alışveriş yaptınız" demesi üzerine Şahin, "Hayır, erkek reyonunda alışveriş yapmadık. Kadın reyonundaydık" dedikten sonra ikili hızlı adımlarla uzaklaştı.

İrem Şahin'in adı bir süre Edis ile de aşk dedikodularına karışmıştı.

Etiketler : selami şahin meryem irem şahin magazin
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX