0530 708 54 54
0530 708 54 54
28 Eylül 2022 Çarşamba 12:30:00 - Güncelleme:28 Eylül 2022 Çarşamba 12:30:00

‘Pınar ailemle tanıştı'

'Sipahi' dizisinin başrolünde yer alacak olan Kaan Yıldırım ve Özge Gürel, önceki akşam Etiler'deydi. Yakın arkadaş olan İkili, bir mekanda yemek yiyerek dizileri hakkında konuştu.

'Sipahi' dizisinin başrolünde yer alacak olan Kaan Yıldırım ve Özge Gürel, önceki akşam Etiler'deydi. Yakın arkadaş olan İkili, bir mekanda yemek yiyerek dizileri hakkında konuştu. Çıkışta keyifli oldukları görülen Yıldırım, özel hayatı hakkında açıklamalarda bulundu. Oyuncu Pınar Deniz ile mutlu bir birlikteliği olan Yıldırım, sevgilisinin ablası Nilüfer Yıldırım ile Instagram'dan arkadaş olmaları hakkında, "Ablam benim hayatımdaki en önemli insanlardan biri, keza Pınar da öyle. Birbirlerini sosyal medyasından takibe almaları normal" dedi. Güzel oyuncunun aileye girdiğini söyleyen Yıldırım, "Pınar tabii ki ailemle tanıştı" diyerek evlilik sinyalleri verdi.

Etiketler : Özge Gürel Oyuncu Pınar Deniz Nilüfer Yıldırım
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX