0530 708 54 54
0530 708 54 54
23 Mart 2023 Perşembe 15:15:00 - Güncelleme:23 Mart 2023 Perşembe 15:15:00

Pelo artık affetmeyecek

'Yalı Çapkını' dizisinde Pelin karakterini canlandıran Buçe Buse Kahraman'ın şahsına yapılan yorumların ardından menajeri açıklama yaptı.

'Yalı Çapkını' dizisinde Pelin karakterini canlandıran Buçe Buse Kahraman'ın şahsına yapılan yorumların ardından oyuncunun menajeri Cem Tatlıtuğ açıklama yaptı. Yapımda Ferit'in sevgilisini oynayan Kahraman, son dönemde izleyicilerinden yoğun tepki almaya başladı. Bu durum Kahraman'ın 'torpilli' olduğu ve dizide Seyran'ın yerini alacağı iddialarına kadar ilerleyince Cem Tatlıtuğ sessizliğini bozdu. Tatlıtuğ, ''Bundan sonra sürekli 'metres!' yakıştırmasının yapılması, 'torpilli' gibi çirkin ifadelerin kullanılmasını kendisine yakıştıran, seyirci olmaktan çıkıp insanlığını kaybedenlere karşı her türlü hukuki savaşı vereceğimizin bilinmesini istiyorum" dedi.

Etiketler : yalı çapkını pelin buçe buse kahraman
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX