• BIST
  1330.87
 • Dolar
  7,8158
 • Euro
  9,4809
 • Altın
  461,3880
0530 708 54 54
0530 708 54 54
11 Nisan 2017 Salı 11:14:00 - Güncelleme:11 Nisan 2017 Salı 11:47:00

Sunucu Ömür Varol Nihat Doğan'la nasıl kavga etti?

Nihat Doğan Ömür Varol'a pahalıya mal oldu. "Söylemezsem Olmaz"da ortalık fena karıştı. Ömür Varol ile yorumcu Nihat Doğan'ın yayın sonunda yumruk yumruğa kapıştığı iddia edildi. Kavgayı, araya giren güvenlik görevlileri ve çalışanların güçlükle yatıştırdığı ileri sürüldü. Bu iddianın ardından programın sunucu değişti. Programın yeni sunucusu Tahir Sarıkaya oldu

 

Ömür Varol Nihat Doğan'la nasıl kavga etti? Siyasi haberlerde yorum yapmakta zorlanan programın kadın yorumcusu Bircan İpek, magazin haberlerine neden daha fazla yer verilmediğini sordu. Ömür Varol da reytinglerin zirvede olduğunu, kimsenin magazinle ilgilenmediğini zaten yeterince magazin haberi yayınlandığını söyledi. Tartışmada sesler yükselince bu kez araya Nihat Doğan girdi.

 

Siyasi yorum yapmayı çok sevdiği halde son günlerde "Müsteşar Krizi" nedeniyle tepki gören Nihat Doğan da daha fazla magazin haberi istediğini söyledi. Ömür Varol da bundan sonra sadece magazin haberleri yayınlanacağını ama bu durumda kendisinin olmayacağını belirtti. Tartışmada sesler iyice yükseldi ve itişmeler yaşandı.

 

İtişme yumruklaşmaya dönüştü. Beyaz TV koridorlarındaki büyük kavgaya güvenlik görevlileri ve çalışanlar müdahale etti.

 

Ömür Varol'un bundan sonra bu projede kesinlikle çalışmak istemediği, Nihat Doğan ve Bircan İpek'inse "Söylemezsem Olmaz"da devam etmek istedikleri iddia edildi.

 

ÖMÜR VAROL GİTTİ, TAHİR SARIKAYA GELDİ

Bu gelişmelerin ardından programı artık Tahir Sarıkaya'nın sunacağı ortaya çıktı. Sarıkaya dün akşam instagram hesabından "Bana bu görevi veren Sayın Osman Gökçek'e teşekkür ediyorum. Yarın sabah görüşmek dileğiyle" diye yazdı. 

 

Medyaradar