0530 708 54 54
0530 708 54 54
20 Ekim 2022 Perşembe 10:30:00 - Güncelleme:20 Ekim 2022 Perşembe 10:30:00

Kültür buluşması

Mark Eliyahu ve 'Teşkilat' dizisinin oyuncuları Serdar Yeğin, Seren Deniz Yalçın ile Yunus Narin Beyoğlu Kültür Yolu Festivalleri kapsamında sevenleriyle bir araya geldi. Eliyahu, AKM Opera Salonu'nda eski enstrümanları modern ve türler arası seslerle birleştirerek izleyicilere duygu yoğunluğu yaşattı.

Mark Eliyahu ve 'Teşkilat' dizisinin oyuncuları Serdar Yeğin, Seren Deniz Yalçın ile Yunus Narin Beyoğlu Kültür Yolu Festivalleri kapsamında sevenleriyle bir araya geldi. Eliyahu, AKM Opera Salonu'nda eski enstrümanları modern ve türler arası seslerle birleştirerek izleyicilere duygu yoğunluğu yaşattı. Sanatçı, finalde ayakta alkışlandı. TRT'nin reyting rekorları kıran 'Teşkilat' dizisinin oyuncuları, İstanbul Sinema Müzesi Atlas 1948 Salonu'nda yapılan söyleşide, sinema sektörünü konuştu. Yunus Narin, "Dizi-film sektörü tamamen motivasyon gerektiriyor. İşi bırakmamalısınız. Yirmi kişi bir sınıfa başlıyorsun ama sonunda bakıyorsun ki sektörde iki kişi iş yapıyor. Dirayetli olmalısınız" dedi.

Etiketler : Kültür buluşması Mark Eliyahu Teşkilat
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX