0530 708 54 54
0530 708 54 54
SON DAKİKA
26 Eylül 2020 Cumartesi 18:45:00 - Güncelleme:26 Eylül 2020 Cumartesi 18:57:00

Kıvanç-Başak Dizer Tatlıtuğ çiftini ölümle tehdit etmişti! Hazar Ergüçlü de dava açıyor

Kaynak: AA

ABONE OL

Oyuncu Hazar Ergüçlü, kendisini tehdit ettiğini idda ettiği Sinan Altıntaş hakkında suç duyurusunda bulunacağını belirtti. Söz konusu şahsın daha önce de Kıvanç-Başak Dizer Tatlıtuğ çiftini de ölümle tehdit ettiği ortaya çıktı.

Hazar Ergüçlü, Kıvanç Tatlıtuğ ile eşi Başak Dizer'in kendilerini ölümle tehdit ettiği iddiasıyla suç duyurusunda bulunduğu Sinan Altıntaş'ın kendisini de tehdit ettiğini söyledi.

’Söylemezsen Olmaz’ programına konuşan Hazar Ergüçlü, “Bahsi geçen şahsı tanımıyorum. Kıvanç ve Başak için üzgünüm. O şahsı ben de mahkemeye vereceğim” diye konuştu.

Sinan Altıntaş, kız arkadaşı olduğunu öne sürdüğü Hazar Ergüçlü’yü getirmelerini istemiştir. Ancak Hazar Ergüçlü’yü kendisine götürmeleri halinde ölümden kurtulabileceklerini ısrarla söylemiştir. Kıvanç Tatlıtuğ ile eşi Hazar Ergüçlü’yü tanımamaktadır.

Korunma talebiyle ilgili İstanbul Aile Mahkemesi’ne verilen dilekçede, Sinan Altıntaş’ın mesajlarında sürekli oyuncu Hazar Ergüçlü’nün kız arkadaşı olduğunu ve ilişkilerinin Kıvanç Tatlıtuğ ile eşi Başak Dizer tarafından bozulduğunu dile getirdiği anlatıldı.

Etiketler : ergüçlü dizer Sinan Altıntaş
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX