0530 708 54 54
0530 708 54 54
24 Haziran 2021 Perşembe 10:00:00 - Güncelleme:24 Haziran 2021 Perşembe 10:00:00

Kimse benden özür dilemedi

'Aşka Yürek Gerek' şarkısını zorla Dilek Budak'tan alındığına dair çıkan iddiaları, Mustafa Sandal doğruladı. Budak, "Kimse çıkıp benden özür dilemedi" sözleriyle tepkisini dile getirdi.

"Aşka Yürek Gerek" şarkısını zorla Dilek Budak'tan alındığına dair çıkan iddiaları, Mustafa Sandal doğruladı. Budak, "Kimse çıkıp benden özür dilemedi" sözleriyle tepkisini dile getirdi.

Mustafa Sandal, 'Aşka Yürek Gerek' şarkısını seslendirmek için Dilek Budak'ın hakkını yediğini yıllar sonra itiraf etti. Sandal'ın bir döneme damgasını vuran 'Aşka Yürek Gerek' şarkısı ilk olarak radyolarda Dilek Budak'ın sesiyle tanındı. Her yerde şarkı çalınırken müzik prodüktörü Erol Köse'nin de Mustafa Sandal'ın parçayı söylemesi için Budak'ı tehdit ettiği ve piyasadan sildiği iddia edildi. Televizyon programına katılan Mustafa Sandal, yıllar sonra yaptığı açıklamada Dilek Budak'tan özür dileyerek her şeyden Erol Köse'nin sorumlu olduğunu itiraf etti. Bu açıklamalar sonrası Budak'tan karşı atak geldi: "Dünden bugüne hiç kimse yaptıklarından dolayı özür dilemedi. Bu dünyada en korktuğum şey kul hakkı yemektir. Varsın benim ki yenmiş olsun."

Etiketler : Mustafa Sandal Aşka Yürek Gerek Dilek Budak
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX