0530 708 54 54
0530 708 54 54
03 Kasım 2019 Pazar 08:00:00 - Güncelleme:03 Kasım 2019 Pazar 09:40:00

İyilik elçisi Sudan'da 

Kendini hayır işlerine adayan Gamze Özçelik, yardıma muhtaç insanlara umut olmaya devam ediyor. Sudan'ın el-Şakik bölgesine giden güzel oyuncu, selden etkilenen ailelere erzak ve battaniye yardımı yaptı. 

Bir dönem Arka Sokaklar'a Zeynep Komiser rolüyle damga vuran Gamze Özçelik, özel hayatında aldığı kararla oyunculuğa ara verdi ve kendini hayır işlerine adadı. Türkiye'nin iyilik elçisi olarak Afrika ülkelerinde onlarca köye su götüren güzel oyuncu, bu kez Sudan'a gitti.

Özçelik'in kurucusu olduğu Umuda Koşanlar Derneği, Sudan'ın Beyaz Nil Eyaleti'ndeki el-Şakik bölgesinde, selden etkilenen ailelere erzak ve battaniye yardımı yaptı. Sevgi seliyle karşılanan oyuncu, bölgedeki kadınlarla birlikte erzak taşıdı, çocuklarla yakından ilgilendi. Gamze Özçelik kısa süre önce yaptığı bir paylaşımda  “Beni masum yüreklerde arayın diyen Rabbim... Seni mazlumun duasında, yetimin gülüşünde buldum. Artık senden büyük sevgili, yolundan büyük sevda yoktur bize” diyerek herkesi duygulandırmıştı.  

Etiketler :
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX