• BIST
  1116.04
 • Dolar
  6,9597
 • Euro
  8,2412
 • Altın
  441,9880
0530 708 54 54
0530 708 54 54
15 Haziran 2019 Cumartesi 09:01:00 - Güncelleme:15 Haziran 2019 Cumartesi 09:01:00

Her Yerde Sen konusu nedir? Her Yerde Sen oyuncu kadrosunda kimler var?

FOX TV'nin yeni dizisi Her Yerde Sen bu akşam yayın hayatına merhaba dedi. Başrollerini Furkan Andıç ve Aybüke Pusat'ın paylaştığı Karga7 Pictures yapımı olan dizi heyecanla bekleniyor. Yönetmenliğini Ender Mıhlar'ın yaptığı, senaryosunu Deniz Yeşilgün ile Esra Çetek Yılmazer'in kaleme aldığı Her Yerde Sen dizisi izleyicilerine keyifli dakikalar yaşatacak. Romantik komedi türündeki Her Yerde Sen dizisi oyuncu kadrosu ve konusu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. "Her Yerde Sen"in oyuncu kadrosunda Ali Yağcı, Aslıhan Malbora, Ali Gözüşirin, Ali Barkın, Deniz Işın, Cem Cücenoğlu, Aziz Caner İnan, Ayfer Tokatlı, Fatih Özkan ile usta oyuncular Ayşe Tunaboylu ve Binnur Şerbetçioğlu yer alıyor. Her Yerde Sen oyuncuları ve konusu hakkında merak edilenlerin tümüne haberimizin detaylarından ulaşabilirsiniz. İşte tüm detaylar...

Her Yerde Sen oyuncuları kimler? Her Yerde Sen dizi konusu ne? sorularının yanıtları tüm dizi takipçileri tarafından merak ediliyor. FOX TV'nin yeni dizisi Her Yerde Sen bu akşam izleyicisinin karşısına çıkacak. Yönetmenliğini Ender Mıhlar'ın yaptığı, senaryosunu Deniz Yeşilgün ile Esra Çetek Yılmazer'in kaleme aldığı Her Yerde Sen dizisi için heyecanlı bekleyiş son bulacak. Romantik komedi türündeki Her Yerde Sen dizisi izleyicilerine keyifli dakikalar yaşatacak. Her Yerde Sen' in oyuncu kadrosunda Ali Yağcı, Aslıhan Malbora, Ali Gözüşirin, Ali Barkın, Deniz Işın, Cem Cücenoğlu, Aziz Caner İnan, Ayfer Tokatlı, Fatih Özkan ile usta oyuncular Ayşe Tunaboylu ve Binnur Şerbetçioğlu yer alıyor. Her Yerde Sen dizisi hakkında merak edilenlerin tümünü sizler için araştırdık... 

HER YERDE SEN İZLE

HER YERDE SEN DİZİ KONUSU NE?
Adına ister kader deyin ister hayat, başınıza gelen en iyi şeyler çoğu zaman içinden çıkılmaz sorunların arkasına gizlenir. Aynı evde hak iddia eden ve keçi gibi inatçı olan Demir (Furkan Andıç) ile Selin (Aybüke Pusat) birlikte yaşamak zorunda kalır. Bu da yetmezmiş gibi birinin çalıştığı şirkete, diğerinin yönetici olarak gelmesiyle birlikte olaylar içinden çıkılmaz bir hal alacaktır.

Selin sadece binbir zorlukla aldığı, emek verdiği evini değil aile gibi olduğu Artemim Mimarlık'taki iş hayatını da bir anda Demir'le paylaşmaya hazır mı? Peki ya geçmişin travmaları ve incinmişlikleriyle mücadele ederken yurt dışındaki başarılı iş hayatını Artemim'de daha da yükseltmek için gelen Demir?

Ofise geldiği ilk andan itibaren ''Demir Erendil Kuralları''yla mücadele etmek zorunda kalacak olan sadece Selin değil… Zor günlerde olsalar bile aile gibi olmayı hiç bırakmamış ve kendi düzenlerinde çalışmaya alışmış olan ofis halkı hem kendilerini hem de Selin'i bu durumdan kurtarmak için birlikte kolları sıvayacak! Demir Erendil herkese karşı tek başına gibi görünse de onu yıldırmak hiç kolay olmayacak ve bizim payımıza da her anı keyifle izlemeli olaylar yaşanacak!
Başınıza gelen en iyi şeyler birçok zaman içinden çıkılmaz sorunların ardında gizlidir. Tam da bu noktada hayatın en güzel hediyesini sunduğu aşk, birbirlerinin hayatına aniden dahil olup kendilerini beklemedik yerlere götüreceği Demir ve Selin'in payına da düşecek!

HER YERDE SEN OYUNCULARI KİMLER?
Yönetmenliğini Ender Mıhlar’ın yaptığı, senaryosunu Deniz Yeşilgün ile Esra Çetek Yılmazer’in kaleme aldığı Karga7 Pictures yapımı 'Her Yerde Sen'in oyuncu kadrosunda Furkan Andıç, Aybüke Pusat, Ali Yağcı, Aslıhan Malbora, Ali Gözüşirin, Ali Barkın, Deniz Işın, Cem Cücenoğlu, Aziz Caner İnan, Ayfer Tokatlı, Fatih Özkan ile usta oyuncular Ayşe Tunaboylu ve Binnur Şerbetçioğlu yer alıyor.