Hazal Çağlar'dan yapımcılara 'takipçi' sitemi: Projeye uygunluğa göre seçim yapılmalı

Yayın Tarihi: 11 Temmuz 2024 Perşembe 12:30:00

Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2024 Perşembe 12:30:00

Gönül Dağı dizisinin sevilen isimlerinden olan güzel oyuncu Hazal Çağlar, Merve Samıt'a özel açıklamalarda bulundu. Yapımcıların takipçi sayısına göre oyuncu seçmelerine sitem eden Hazal Çağlar, "Projeye uygunluğa göre seçim yapılmalı aksi takdirde platformlar kalitesiz işlerle dolmaya devam edecektir" dedi.

TRT 1 ekranlarının reyting rekorları kıran Gönül Dağı dizisinde Asuman karakterini canlandıran Hazal Çağlar, başarılı oyunculuk performansı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Merve Samıt'a özel açıklamalarda bulunan Hazal Çağlar, yapımcılara seslenip sitem etti.

"PROJEYE UYGUNLUĞA GÖRE SEÇİM YAPILMALI"

Ünlü oyuncu, "Artık dizi ve projelerde takipçi sayısına göre seçim yapılıyor. Siz de genç bir oyuncu olarak bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz?" sorusuna şu yanıtı verdi:

"Maalesef böyle bir gerçek var. Ancak her yapım için geçerli değil bu. Tamamen yanlış bir uygulama olduğunu düşünüyorum tabii ki bu durumu desteklemiyorum. Çok kıymetli oyuncularımız var. Takipçi sayısına göre değil yeteneğe, projeye uygunluğa göre seçim yapılmalı aksi takdirde platformlar kalitesiz işlerle dolmaya devam edecektir."