0530 708 54 54
0530 708 54 54
SON DAKİKA
29 Mayıs 2019 Çarşamba 10:45:00 - Güncelleme:29 Mayıs 2019 Çarşamba 10:47:00

Hande Yener nişanlısı Ümit Cem Şenol'la halı saha maçı yüzünden ayrıldı

Ümit Cem Şenol'un halı saha merakı Hande Yener'i çıldırttı. Nişanlısının her akşam maça gitmesinden bunalan ünlü popçu, 3 yıllık aşkını bitirdi.

Ünlü popçu Hande Yener'le 12 yaş küçük nişanlısı Ümit Cem Şenol'un 3 yıllık birlikteliği bitti. Daha önce defalarca kez ayrılıp tekrar barışan ikiliden Ümit Cem Şenol, ünlü popçunun Sarıyer’deki villasını terk etti. Hande Yener ile sevgilisinin ilişkisinin bitme sebebi olarak ise ilginç bir iddia ortaya atıldı. Ümit Cem Şenol'un her gece, “Arkadaşlarla halı saha maçım var” diyerek evden çıkıp saatler sonra eve gelmesinin Hande Yener'i çileden çıkardığı  öğrenildi. Eşyalarını alıp giden Şenol, sosyal medyada imalı paylaşımlar yaparak kararının kesin olduğunu dile getirirken, Yener'in şimdiden pişman olduğu, barışmak için araya arkadaşlarını soktuğu iddia edildi. 

Ümit Cem Şenol, halı saha maçları sırasında çekilen görüntüleri sık sık sosyal medyada paylaşıyor.

KENDİSİ GÖTÜRÜYORDU

İki yıl önce Levent'te, sevgilisi Ümit Cem Şenol'u yol üzerinde aracından indirirken görüntülenen Hande Yener, 'Halı saha maçı var. Ben de her maçını takip ediyorum ama bu akşam izleyemeyeceğim' demişti. Ünlü popçunun ilk zamanlar hoşuna giden maç merakının zamanla sinirlerini bozduğu konuşuluyor.

Etiketler :
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX