0530 708 54 54
0530 708 54 54
27 Ocak 2023 Cuma 12:00:00 - Güncelleme:27 Ocak 2023 Cuma 12:00:00

'Demir Kadın: Neslican' filmi hakkında konuştu: Ağlayarak çektik

Neslican Tay'ın yaşam öyküsünü anlatan 'Demir Kadın: Neslican' filminde yer alan oyuncu Deniz Uğur, "Çekimler esnasında kayıt durduktan sonra yarım saat kadar ağlayıp sonra tekrar devam ettiğimiz anlar oldu" dedi.

2019 yılında kansere karşı verdiği mücadeleyi kaybeden Neslican Tay'ın hayat hikayesinin anladığı 'Demir Kadın: Neslican' filmi bugün vizyona girdi. Filmin oyuncuları Naz Çağla Irmak, Deniz Uğur ve Mesut Akusta galada yapım hakkında konuştu.

Neslican Tay'ı oynayan Naz Çağla Irmak, yapımın hayatındaki en kıymetli iş olduğunu vurgulayarak ''Neslican'ı çok severek ve ilgiyle takip ediyordum, şu anda da beni hep duygulandıran bir durumdur bu. Umarım herkes en az benim kadar heyecanla bekliyordur filmi'' dedi.

Deniz Uğur ise, "Çekimler esnasında kayıt durduktan sonra yarım saat kadar ağlayıp sonra tekrar devam ettiğimiz anlar oldu. Süreç boyunca Neslican'ı hep yanımızda hissettik" diye konuştu. Gecede Fenerbahçe taraftarları Tay'ın ailesini yalnız bırakmadı.

Etiketler : neslican tay demir kadın neslican film
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX