0530 708 54 54
0530 708 54 54
11 Eylül 2021 Cumartesi 09:00:00 - Güncelleme:11 Eylül 2021 Cumartesi 09:00:00

Evliliklerinde hassas süreçteler

2018'de nikah masasına oturan Bensu Soral ile Hakan Baş çifti, evliliklerinde kriz yaşıyor. Evlerini ayırdıkları iddia edilen ikiliden Soral, "Evliliğimizle ilgili hassas bir süreç içerisindeyiz" dedi.

Üç yıl önce görkemli bir düğünle hayatlarını birleştiren Bensu Soral ve Hakan Baş çiftinin evliliklerinin üzerinde kara bulutlar dolaşıyor. Sık sık ayrılık iddialarıyla gündeme gelen ikili, boşanma aşamasında! Evlerini ayıran çiftten Hakan Baş geçtiğimiz günlerde Emirgan'da bir mekanda sosyal medya fenomeni Mina Ceran'la görüldü. Çıkan iddiaların ardından ikiliden ortak açıklama geldi. Soral ve Baş, "Kalabalık bir ortamda, birbirimizden haberdar olduğumuz birçok ortak arkadaşımızın da yanımızda olduğu bir buluşmanın basında yer alma şekli bizi üzdü. Şu dönemde evliliğimizle ilgili hassas bir süreç içerisindeyiz. Biraz zamana ve sizlerin de hassasiyetine ihtiyacımız var" ifadelerini kullandı.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX
<<<<<<< Updated upstream >>>>>>> Stashed changes