0530 708 54 54
0530 708 54 54
10 Eylül 2022 Cumartesi 09:30:00 - Güncelleme:10 Eylül 2022 Cumartesi 09:30:00

Evler ayrıldı

Mehmet Dinçerler'le altı aylık evliliğinde sorun yaşayan Hadise, yaşadıkları Riva'daki evinden ayrılıp İstinye'deki evine yerleşti.

Popçu Hadise ve Mehmet Dinçerler evliliğinde kriz devam ediyor. Geçtiğimiz mart ayında aile arasında Çırağan Sarayı'nda nikâh masasına oturan Hadise ve Mehmet Dinçerler, arasında sular durulmuyor. Altı aylık evliliklerinde sorun yaşayan ikiliden Hadise, yeni bir hamle yaptı. Ailelerinin araya girerek barıştırmaya çalıştıkları iddia edilen ikiliden popçu, Riva'da eşiyle birlikte yaşadığı villasından eşyalarını toplayarak ayrıldı. Hadise, bekarken yaşadığı İstinye'deki rezidans dairesine taşındı. Hadise'nin bu hamlesine eşi Mehmet Dinçerler'in nasıl bir tepki vereceği merak konusu oldu. Hadise, geçtiğimiz günlerde İzmir'deki konserinde hayatımın şarkısı dediği 'Küçük Bir Yol'u seslendirirken gözyaşlarına boğulmuştu.

Etiketler : hadise mehmet dinçerler evlilik
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX