0530 708 54 54
0530 708 54 54
29 Mayıs 2019 Çarşamba 09:29:00 - Güncelleme:29 Mayıs 2019 Çarşamba 09:29:00

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finali izle! Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da neler oldu?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finali yapıyor! Bu hafta yayınlanacak olan sezon finali bölümünde nefesler tutuluyor. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde neler oldu? sorusunun yanıtı tüm izleyiciler tarafından araştırılıyor. Salı akşamlarının sevilen dizisinde bu hafta heyecan dorukta. Ekranlara kısa bir ara verecek olan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yine izleyicisini ekrana kilitlemeyi başaracak. Yayınlanan sezon finali fragmanında; Hızır, Zeki ile işbirliği yapan Tahsin'e son isteğini soruyor ve ardından onu öldürüyor. Selcan, Zeki Sivri'ye onun yüzünden iki kardeşinin öldüğünü söylerken Zeki de kardeşlerini Çakırbeylilerin öldürdüğünü söylüyor. Selcan, Hızır'ın ev adresini Zeki'den öğreniyor ve keskin nişancısısı Hızır'ı vuruyor. ATV'nin sevilen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon final bölümü ve son bölümde yaşananlar hakkında merak edilenlerin tümüne haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz. İşte tüm merak edilenler...

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finali yapıyor! Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde neler oldu? sorusunun yanıtı tüm izleyiciler tarafından araştırılıyor.  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde; Akif'i Altan'a teslim etmek yerine cezasını kendi elleriyle vermeyi tercih eden Hızır'ın, devlet ile arası açılmak üzeredir. Bu anlaşmazlığı fırsat bilen Zeki, masa ile Altan'ın yollarının tamamen ayrılması için iyi düşünülmüş bir plan yapar. Düşmanlarını birbirine kırdırmak için Tahsin'i de dahil ettiği planla, Façalıların deposundaki Çakırbeyli silahları çok gizli bir operasyonla örgüte satılır.Bunu öğrenen Altan'ın, Hızır'a olan güveni sarsılırken, İlyas ve Behzat'ın bir an önce üzerlerine oynanan oyunun başrolü olan Zeki'ye ulaşmaları gerekmektedir. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz hakkında merak edilenlerin tümüne haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz. İşte tüm merak edilenler... 

EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SEZON FİNALİ YAPIYOR! 
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finalinde;  Hızır, Zeki ile işbirliği yapan Tahsin'e son isteğini soruyor ve ardından onu öldürüyor. Selcan, Zeki Sivri'ye onun yüzünden iki kardeşinin öldüğünü söylerken Zeki de kardeşlerini Çakırbeylilerin öldürdüğünü söylüyor. Selcan, Hızır'ın ev adresini Zeki'den öğreniyor ve keskin nişancısısı Hızır'ı vuruyor. 

EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
Akif, Hızır’ın karşısına getirilir. Hızır herkesi içeri yollar. Akif ile karşı karşıya kalırlar. Hızır elindEki kürekle Akif’e vurmaya başlar. İçerde herkes olanı biteni pür dikkat seyrederken Hızır, intikam duyguları kabarmış bir halde arka arkaya vurmaya devam eder. Akif aldığı darbelerin netiecsinde yere yığılır. Hızır’ın gözü dönmüştür artık en son darbeyi de indirir. Akif’in işi bitmiştir. Hızır sonunda elindeki küreği bir kenara fırlatır.

Bir hafta sonra Ünal ve Aparslan Hızır’ın yanına gelir. Ünal Hızır’a sitem eder. Hızır da neden gelmediğini ona anlatmaya çalışır. Akif’in öldürülmesi Ünal’ın canını sıkmıştır. Ünal Alparslan’a Selcan Gabar’dan Hızır’a bahsedip bahsetmediğini sorar. Hızır ise Selcan Gabar’ın örgüte sattığı silahların kendilerine ait olup olmadığını nerden bileceklerini sorar. Ünal, sorunun Selcan Gabar meselesi olmadığını arkasındaki kişinin önemli olduğunu söyler.

Alparslan silahların Façalıların deposundan çalınması olayını Zeki’nin organize ettiğini anlatır. Ünal, Hızır’a İlyas ve Behzat’ın Zeki’nin peşini bırakmasını ister. Bu arad Zeki Tahsin’e depodaki silahları aldığını anlatır. Selcan’a sattığını söyler. Tahsin de Selcan’ın silahları örgüte satacağını söylediğinde Zeki de “sattı bile” der. Tahsin’in canı çok sıkılmıştır. “Bittik biz” der. Zeki, bitmediklerini aslında yeni başladıklarını söyler ve ardından planını Tahsin’e açıklar. Zeki’nin amacı “Devlet ile masanın ilişkisini kesmektir.

Etiketler :
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX