0530 708 54 54
0530 708 54 54
16 Kasım 2023 Perşembe 08:45:00 - Güncelleme:16 Kasım 2023 Perşembe 08:45:00

Eşinin hastalığı Pelin Karahan'ı gerçekle yüzleştirdi

Pelin Karahan, akciğer damarlarının tıkanması nedeniyle ameliyat olan eşi Bedri Güntay'ın hastalığı hakkında konuştu. Pelin Karahan, "Hastalık bize bazı şeyler öğretti, ailenin değerini, sağlıktan önemli hiçbir şey olmadığını... Gerçekle yüzleştirdi hastalık bizi" dedi.

Evli ve iki çocuk annesi oyuncu Pelin Karahan, akciğer damarlarının tıkanması nedeniyle ameliyat olan eşi Bedri Güntay'ın hastalığı hakkında konuştu. Ceyda Düvenci'nin 'Bambaşka Sohbetler' programına katılan Karahan eşinin geçen yıl iki saat süren operasyon geçirdiğini belirterek, "Eşimin ciğerine emboli attı, 10 gün boyunca anlayamadık, mide ağrısı, kum döküyor sandık 10 günde... Keşfedildiğinde hemen ameliyata alındı, ardından ikinci kez ameliyat oldu, şimdi kan sulandırıcı kullanıyor. Hastalık bize bazı şeyler öğretti, ailenin değerini, sağlıktan önemli hiçbir şey olmadığını... Gerçekle yüzleştirdi hastalık bizi" dedi.

Etiketler : pelin karahan bedri güntay hastalık
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX