0530 708 54 54
0530 708 54 54
25 Mayıs 2019 Cumartesi 09:37:00 - Güncelleme:25 Mayıs 2019 Cumartesi 09:37:00

Erkenci Kuş 44. yeni bölüm fragmanı geldi mi? İşte Erkenci Kuş son bölümde yaşananlar!

Star TV'nin sevilen dizisi Erkenci Kuş için bu haftada heyecan dorukta.Cumartesi akşamlarının fonemen dizisinde heyecan yine dorukta. Star TV ekranlarının sevilen dizisi Erkenci Kuş'ta yine heyecan dorukta. Erkenci Kuş 42.son bölümde; Can, gerek kulübesinin gerekse Sanem'in kitabının yanmasının yegane sorumlusu olan Yiğit'in gerçek yüzünü açığa çıkarmak için ikinci kez oyuna getirerek kendisine ecel terleri döktürdü. Erkenci Kuş son bölümde, Can, Yiğit’i tuzağa düşürmek için boş bir hard diskin içinde kulübede Sanem’i,n kitabının yakıldığı gecenin görüntüleri olduğunu söylüyor. Aslında hard disk boş. Emre ile anlaşıp hard diski Yiğit’in de duyduğu bir anda kulübeye götürmesini söylüyor. Can, kulübenin kapısını Yiğit’in açamayacağı şekilde sıkı sıkıya kapatıyor. Ve Sanem ile fotoğraf çekimine devam etmeye çalışıyor. Ama Sanem ile işler hiç yolunda değil. Erkenci Kuş son bölümde yaşananlar ve yeni bölüm fragmanı hakkında merak edilenlerin tümüne haberimizin içerisinde yer alıyor.

Erkenci Kuş 44. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Erkenci Kuş son bölümde neler yaşandı? sorularının yanıtları herkes tarafından merak ediliyor.  Cumartesi akşamlarının en çok izlenen dizisi Erkenci Kuş'ta Can ve Sanem arasında neler oluyor?  Erkenci Kuş son bölümde; Can, gerek kulübesinin gerekse Sanem'in kitabının yanmasının yegane sorumlusu olan Yiğit'in gerçek yüzünü açığa çıkarmak için ikinci kez oyuna getirerek kendisine ecel terleri döktürdü. Erkenci Kuş son bölümde, Can, Yiğit’i tuzağa düşürmek için boş bir hard diskin içinde kulübede Sanem’i,n kitabının yakıldığı gecenin görüntüleri olduğunu söylüyor. Aslında hard disk boş. Emre ile anlaşıp hard diski Yiğit’in de duyduğu bir anda kulübeye götürmesini söylüyor. Can, külübenin kapısını Yiğit’in açamayacağı şekilde sıkı sıkıya kapatıyor. Ve Sanem ile fotoğraf çekimine devam etmeye çalışıyor. Ama Sanem ile işler hiç yolunda değil. Erkenci Kuş son bölümde yaşananlar hakkında merak edilenlerin tümüne haberimizin detaylarından ulaşabilirsiniz. İşte tüm merak edilenler..

ERKENCİ KUŞ 44. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI? 
Erkenci Kuş 44. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Erkenci Kuş 44. yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içerisine eklecek. 

ERKENCİ KUŞ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Can, Yiğit’i tuzağa düşürmek için boşl bir hard diskin içinde kulübede Sanem’i,n kitabının yakıldığı gecenin görüntüleri olduğunu söylüyor. Aslında hard disk boş. Emre ile anlaşıp hard diski Yiğit’in de duyduğu bir anda kulübeye götürmesini söylüyor. Can, külübenin kapısını Yiğit’in açamayacağı şekilde sıkı sıkıya kapatıyor. Ve Sanem ile fotoğraf çekimine devam etmeye çalışıyor. Ama Sanem ile işler hiç yolunda değil. Sanem, Can geldiğinden beri tek kelime yazamadığını söylüyor. Can içi paramparça şekilde, Sanem’e kötü geldiğini düşünüyor. Bu sırada Yiğit’i kontrol etmeyi de ihmal etmiyor. Emre ile beraber uzaktan Yiğiti izliyorlar. Yiğit kulübeye girmeye çalışıyor ama başarılı olamıyor.

Emre’ye gelen telefon ile oradan ayrılıyorlar. Can, Yiğit’e hesap sormak istese de Emre ona engel oluyor ve haklıyken haksız duruma düşmesini istemiyor. Hüma’nın yanına giden kardeşler, kulübenin yandığı haberini alınca tekrar koşarak oraya geliyorlar. Kulübe alevler içinde ve Yiğit de uzaktan olanları izliyor. Can hiç düşünmeden kendini ateşlerin içine atıyor. Tam o sırada oraya gelen Sanem, sevdiği adamın alevlere daldığını görünce arkasından gitmek istiyor. Ama arkadaşları buna izin vermiyor. Sanem, Can için çok korkuyor. Can alevlerin içinden çıkmayı başarıyor. Hem de elinde Sanem’in bandanası ile. Sanem’i yumuşatan bu harekete aralarındaki aşkı da alevlendiriyor. Ayrıca tüm eşyalarının yandığını duyan Can, onun için gerekli olanı aldığını söylüyor.

AŞK FEDAKARLIKTIR
Sanem ve Can’ın birbirleri olmadan geçirdikleri konuşmaları gerekiyor. Ama aralarında büyük bir sessizlik var. Ancak Caner’in kayboluşu iki aşığı bir yolculuğa çıkarıyor. Bu kaçtıkları duyguların yeniden uyanması için de iyi bir fırsat oluyor. Can, Sanem’e ondan uzak durabileceğini ama asla kitabını yakanın kendisi olmadığını söylüyor. Bu sırada Emre de Leyla için büyük bir fedakarlık yaparak bakkalda çalışmaya başlıyor. Üzüntüsünü Leyla’ya belli etmeyen Emre karısı için her türlü zorluğu göğüslenmeye hazır.

YİĞİT İÇİN SONA GELİNDİ
Ve Can sonunda Yiğit’in canına okumaya kararlı. Can kitabı da kulübeyi de yakanın Yiğit olduğunu biliyor. Ve onu yemlemek için elinde kozu da var. Boş hard dist bir kez daha gün yüzüne çıkıyor. Can, Yiğit’e ‘kitabı yaktığını Sanem’e sen mi söylersin ben mi söyleyeyim’ diyor. Yiğit çıkardığı yangına rağmen foyasının ortaya çıkması ile şok oluyor.

ERKENCİ KUŞ’UN KONUSU NEDİR?
Sanem’in, babası Nihat’ın bir bakkal dükkanı vardır. Küçük yaşlardan itibaren her sabah çok erken saatlerde nefes darlığı yaşayan babasının yerine bakkalı açan Sanem, ablası Lale’nin tam tersi doğal, neşeli ve yaşam dolu bir genç kızdır. Sanem, ablasının çalıştığı kadın dergisi Kontes’te eleman arandığını duyunca iş başvusu yapacak ve dizide macera da ondan sonra başlayacak.

Derginin patronu Aziz beyin iki oğlu var; Can ve Emre… Sanem işlerin pek de yolunda gitmediği dergide çalışmaya başladıktan sonra bir anda kendisini ilginç olayların içinde bulacak. Can Yaman’ın canlandıracağı patronun oğlu Can Divit’le arasında tesadüflerle başlayan yakınlaşma olayların yönünü değiştirecek. Son derece maceracı bir ruha sahip olan Can, şehir hayatının küçük hesaplarından uzak doğayı seven sportmen bir gençtir. Bu özellikleri Sanem’le arasında özel bir bağın kurulmasına da neden olacak.

Kerem Çakıroğlu’nun yönetmenliğini yaptığı projenin çekimleri başladı.Yaz dizisi olarak ekrana gelecek olan dizisinin hikayesi, Ufak Tefek Cinayetler dizisinin senaryosunu yazan Meriç Acemi’nin kaleminden çıktı.

Etiketler :
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX