0530 708 54 54
0530 708 54 54
14 Şubat 2021 Pazar 10:16:00 - Güncelleme:14 Şubat 2021 Pazar 10:16:00

En düşünceli babasın

Melis Sütşurup, Mustafa Sandal'a nafaka ödemediği için haciz gönderen Emina Jahovic'in ardından sevgilisine destek çıktı: "Sen en fedakar babasın"

Mustafa Sandal'ın kız arkadaşı Melis Sütşurup ile fotoğraf paylaşmasının ardından Emina Jahovic, 'iki aydır çocukların nafakasını ödemiyor' diyerek popçunun evine haciz gönderdi. Yaşadığı kıskançlık sonrasında böyle bir intikam aldığı konuşulan Emina Jahovic'in bu davranışı sonrasında Sandal'a kız arkadaşından destek geldi. Çocukları Yaman ve Yavuz ile birlikte çekilmiş fotoğraflarını yayımlayan Mustafa Sandal'a, Melis Sütşurup, "Sen bir çok şeye şahit olduğum en iyi, en iyi düşünceli, en fedakar babasın" notunu düştü. Mustafa Sandal eski eşinin iddiaları karşısında "Çocuklarımın annesiyle ilgili herhangi bir şey söylemem söz konusu değil" yanıtını verdi.

Etiketler : mustafa sandal melis sütşurup emina jahovic nafaka
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX