Dilan Çıtak Tatlıses'in paylaşımında hedef gösterdiği isim İbrahim Tatlıses mi?

Yayın Tarihi: 10 Temmuz 2024 Çarşamba 09:27:00

Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2024 Çarşamba 09:27:00

İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak Tatlıses Dörter, şiddet gördüğünü belirterek ses getiren bir paylaşımda bulundu. Dilan Çıtak Tatlıses Dörter'in kastettiği kişinin İbrahim Tatlıses olduğu öne sürüldü.

İbrahim Tatlıses'in dördüncü kızı Dilan Çıtak Tatlıses Dörter'le arasında kriz yaşanıyor. Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Dilan Çıtak Tatlıses Dörter, şiddete maruz kaldığını belirtti. Genç şarkıcının kastettiği kişinin, babası İbrahim Tatlıses olduğu öne sürüldü. İdo Tatlıses'ten de paylaşım gecikmedi.

İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak Tatlıses, bir kız çocuğuna yapılan şiddeti, psikolojik baskıyı" herkesin bilip görmesi gerektiğini yazdı. Tatlıses, "Bugün ben bir kız çocuğu olarak susarsam yarın daha fazla şiddete uğrayan çocuklarımız olur bizim. Anlatacaklarımdan sonra bütün dünya böyle bir şiddet yanlısını sevmeye devam edebilir ama artık herkes gerçeği bilmeli ki, ben ait olmadığım bu kıyafeti huzurla üzerimden çıkarayım!" dedi.

İDO TATLISES 'TEN İBRAHİM TATLISES PAYLAŞIMI

İbrahim Tatlıses konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapmadı ancak küçük oğlu İdo Tatlıses, babasıyla bir fotoğrafını paylaşıp "Babam" yazdı.