0530 708 54 54
0530 708 54 54
22 Mart 2023 Çarşamba 19:47:00 - Güncelleme:22 Mart 2023 Çarşamba 19:47:00

Deprem bölgesine yine gidecek

Marmaris'te depremzede çocuklarla birlikte halı sahada maç yapan Arda Turan, "Yine gideceğiz. Bu sefer belki orada da bir maç yaparız moral olalım diye. İnşallah hep beraber toparlayacağız" dedi.

Milli takımın eski yıldızları Arda Turan ve Burak Yılmaz, Etiler'deki Da Mario çıkışı görüntülendi. 42 milyona aldığı yeni aracına geçen Turan ve Yılmaz, ülkemizde yaşanan deprem felaketiyle alakalı konuştu.

Geçtiğimiz günlerde afet bölgesine giderek çocuklarla maç yapan Turan, "Oradaki insanların psikolojik durumları çok önemli bizim için. Yine gideceğiz bu sefer belki orada da bir maç yaparız moral olalım diye. İnşallah hep beraber toparlayacağız" dedi.

Futbol kariyerinin ardından teknik direktörlük için de son hız ile çalışmalarına başlayan Arda Turan," Futbolculuğum da olduğu gibi hocalıkta da bir devrim yapmak istiyorum" dedi. Yılmaz ise yakın dostunu destekleyerek, "Arda ne yaparsa en iyisini yapacaktır'' dedi.

Etiketler : arda turan burak yılmaz depremzede çocuk
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX