• BIST
  117741
 • Dolar
  6,8696
 • Euro
  7,8340
 • Altın
  399,4210
0530 708 54 54
0530 708 54 54
26 Mayıs 2019 Pazar 13:24:00 - Güncelleme:26 Mayıs 2019 Pazar 13:30:00

Demet Akalın'dan şarkısını okuyan Ceylan Koynat'a engel

Demet Akalın, şarkısını tekrar seslendiren Ceylan Koynat'ın şarkısını YouTube'dan kaldırttı.

Şarkıcı Ceylan Koynat, Demet Akalın'ın Ateş albümünde yer alan "Yekten" isimli şarkısını seslendirdi. Ancak Ceylan Koynat, Demet Akalın'ın engeli ile karşılaştı. Akalın, genç şarkıcının şarkısını YouTube'dan kaldırttı.

TEPKİSİNİ DİLE GETİRDİ

Koynat daha önce de sosyal medya hesabında şarkıyı seslendirmiş ancak Demet Akalından bir tepki gelmemişti.

Ceylan Koynat, instagram hesabından yaptığı paylaşımlar ile tepkisini dile getirdi. Genç şarkıcı, Demet Akalın'a "1 Saattir telefonum susmuyor Demet Akalın kaldırdım videoyu rahat ol. Ben okudum diye ne kıymetli oldu ya şarkı. Sizin alkışlayacak çok güzel olmuş diyecek yüreğiniz yok malesef! " şeklinde göndermede bulundu.

AKALIN'DAN AÇIKLAMA GELMEDİ

Son dönemde küs olduğu kişilerle tek tek barışan, aynı zamanda yeni albüm yapan sanat camiasından rakiplerine destek olan Demet Akalın'ın, bu hareketi şaşırttı. Yaşanan bu olaylardan sonra Demet Akalın tarafından henüz bir açıklama yapılmadı.

Demet Akalın kimdir?

Başarılı müzik performansı ile dinleyicilerin beğenisini kazanan Demet Akalın, şimdilerde eşi Okan Kurt’un yeni aldığı tırla ailecek çıktıkları gezide çektiği selfie fotoğrafını paylaşması ile gündemde. Peki Demet Akalın kimdir? Demet Akalın nerede ve ne zaman dünyaya geldi, şarkıcı olmadan önce ne iş yapıyordu, nasıl ünlü oldu? Detaylar haberimizde…

23 Nisan 1972 tarihinde Kocaeli, Gölcük'de doğan Demet Akalın ilköğretim ve lise öğrenimini Gölcük'te bitirdi. Gölcük Barbaros Hayrettin Lisesinden mezun oldu.

İlkokul yıllarında gazeteci ya da öğretmen olma hayalleri kurardı. O zamanki Üniversite sınavı şartları günümüze göre daha zor olduğu için hayalleri suya düştü.

Ne yapacağım ne yapacağım diye düşünürken annesinin elinden tutmasıyla soluğu Yaşar Alptekin'in Mankenlik kursunda aldı ve arkası geldi...

1990 senesinde Mayo Güzeli seçildi. Ardından Neşe Erberk ajansda mankenlik yapmaya başladı. Hani o zamanlarda mankenlik ciddi ve iyi bir meslekti. Büyük performansla mesleğini sürdürürken bir gün sesinin güzelliğinin farkına vardı ve mankenlikte zirvedeyken "hadi bir de şarkı söyliyim" dedi ve en iyi gazinolarda dev isimlerin kadrosunda başladı yeni mesleğini icra etmeye..

CEYLAN KONYAT KİMDİR?

Ceylan Koynat İzmir doğumlu. O Ses Türkiye'ye İstanbul'dan katılıyor. Kadıköy Halk Eğitim Merkezi'nde şan ve THM repertuar eğitimleri almış. Babası hapse girdiği için Lise2 'de okulu bırakıp müzik sektöründe çalışmaya başlamış. Elemede Dert Bende Derman Sende şarkısını söyleyen Ceylan Koynat jüri üyelerinden Murat, Ebru ve Gökhan'ı döndürmeyi başardı. Ceylan, Ebru'yu seçti ve Ebru Gündeş'in takımına katıldı.