0530 708 54 54
0530 708 54 54
04 Aralık 2019 Çarşamba 12:47:00 - Güncelleme:04 Aralık 2019 Çarşamba 13:05:00

Can Yaman'ın açıklamaları başına dert açtı! Yeni dizisi iptal edildi

Son dönemde yaptığı çirkin açıklamalarıyla dikkatleri üzerine çeken Can Yaman'a ikinci bir şok daha geldi. Oyuncunun Şubat'ta çekimlerine başlanacak Mart ayında da da ekranlara gelecek olan yeni dizisi yapımcı Faruk Turgut tarafından iptal edildi.

2. Sayfa programına telefonla bağlanan Turgut, şaşırtan açıklamalarda bulundu.

Şubat ayında çekimlerine başlanması beklenen Can Yaman’ın dizisinin ilk etapta bazı aksaklıklar nedeniyle ertelendiğini söyleyen Turgut, oyuncunun talihsiz açıklamaları ve İspanya’daki tavrından dolayı projenin eylül ayına kadar iptal edildiğini belirtti.

'ÇİZMEYİ AŞTI'

Yaman’ın yaptığı çıkışlar çok tepki çekince Faruk Turgut “Can çizmeyi aştı. Yaptığı açıklamalar talihsizdi. Diziyi eylüle kadar rafa kaldırıyoruz” dedi. Ayrıca Faruk Turgut, Yaman'ı Kıbrıs'a gönderdiğini, gelince de oyuncunun yurt dışına gideceğini belirtti.

İTALYA'DA SUNUCU OLACAK!

Öte yandan Can Yaman'ın İtalya'daki Survivor programının sunuculuğunu kabul ettiği öğrenildi. Şimdilerde konuşma yasağı olan Yaman, yapımcısı Faruk Turgut'un sözünden uzun bir süre çıkamayacak.

Etiketler :
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX