• Bist 100
  95.275
 • Dolar
  5,7677
 • Euro
  6,5325
 • Altın
  256,8860
İstanbul
23 / 32
0530 708 54 54
0530 708 54 54
SON DAKİKA
11 Haziran 2019 09:32 | Salı

Çağla Ayça Altunkaya kaç yaşında? Acun Ilıcalı sevgilisi Çağla Ayça Altunkaya kimdir?

Çağla Ayça Altunkaya kaç yaşında? Acun Ilıcalı sevgilisi Çağla Ayça Altunkaya kimdir? sorularının yanıtları tüm magazin takipçileri tarafından araştırılıyor. Şeyma Subaşı’ndan ani bir karar alarak tek celsede boşanan ve sonrasında magazin gündemini sürekli meşgul eden ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı bu sefer de Çeşme’de kendisinden 30 yaş küçük sevgilisi ile görüntülendi. Şeyma Subaşı'ndan boşanıp, bekarlık günlerine hızlı bir dönüş yapan Acun Ilıcalı, 20 yaşındaki sevgilisi Çağla Ayça Altunkaya ile aşkını dolu dizgin sürdürüyor. Çeşme'de ilk kez Yeni Asır'ın objektifine takılan Acun ve Çağla Ayça, sürat teknesiyle denize açıldı. Bunun üzerine Çağla Ayça Altunkaya gündem konusu oldu. Çağla Ayça Altunkaya hakkında merak edilenlerin tümüne haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz.

Çağla Ayça Altunkaya kimdir? Acun Ilıcalı sevgilisi Çağla Ayça Altunkaya kaç yaşında? sorularının yanıtları tüm magazin severler tarafından merak ediliyor. İki yıl önce Fransa'da evlendiği Şeyma Subaşı ile, geçtiğimiz yılın kasım ayında boşanmasının ardından bekarlık günlerine geri dönen Acun Ilıcalı bu sefer de Çeşme’de kendisinden 30 yaş küçük sevgilisi ile görüntülendi  Ilıcalı, kendisinden 30 yaş küçük Çağla Ayça Altunkaya ile Çeşme'de yakalandı. Acun Ilıcalı, önce genç sevgilisi Çağla Ayça ile birlikte, motorla sürat teknesinin olduğu marinaya geldi.  Marinada kısa bir süre kalan ikiliye daha sonra Oğuzhan Koç, sevgilisi Yağmur Tanrısevsin, İbrahim Büyükak ve eşi Nurdan eşlik etti. Çağla Ayça Altunkaya hakkında merak edilenlerin tümünü sizler için araştırdık. İşte tüm merak edilenler... 

ÇAĞLA AYÇA ALTUNKAYA KİMDİR? 
20 yaşında olan Çağla Ayça Altunkaya’nın Yalova’da yaşadığı ve hemşirelik okulu mezunu olduğu söylentiler arasında. Çağla Ayça Altunkaya’nın hayatı hakkında çok fazla detay bilinmiyor. 

ACUN ILICALI KİDMİR?
Ali Acun Ilıcalı 29 Mayıs 1969'da Edirne'de doğmuştur. Ilıcalı, televizyon kanalları TV8 ve TV8,5'un sahibi, ABD, Meksika, Romanya, Macaristan, Brezilya, Kolombiya ve Yunanistan dahil dünyadaki pek çok ülkede prodüksiyon şirketleri bulunan, dünyanın önde gelen televizyon kanallarına prodüksiyonlar yapan ve çalıştığı kanallara yayın stratejileri geliştiren Acun Medya Grubu'nun kurucusu ve yönetim kurulu başkanıdır. Ayrıca, dünyadaki ilk spor ve reality'nin bir arada olduğu yarışma programı Exathlon'un format sahibidir.

Anne ve babasından kalan bir miktar parayı iki yılda tüketmiş, 1995 yılında Bağdat Caddesi'nde bir kot dükkanı açmış fakat kısa sürede batmıştır. 1996 yılında çocukluk arkadaşı Göktuğ Sevinçli'nin o dönemde Show TV'de spor servisinde çalıştığını öğrenince yanına gitmiş ve İrfan Şahin'i ziyaret etmiştir. O dönem spor müdürü olan İlker Yasin ile tanışan Acun Ilıcalı'nın futbol bilgisi onları etkilemiş ve Acun Ilıcalı'ya iş teklifi etmişlerdir. Acun Ilıcalı, Show TV'ye stajyer kadrosunda başlamış, Fenerbahçeli olmasına rağmen Beşiktaş'ın muhabirliğini yapmıştır. 2002 yılında "Acun Firarda" adlı gezi-eğlence içerikli televizyon programıyla birçok ülkeyi gezerek güzel programlar yapmış ve 2006 yılında program sona ermiştir.

Bugüne kadar birçok farklı kategoride 1000'den fazla ödüle layık görülmüş ve yapılan anketler sonucunda son 15 yıldır defalarca Türkiye'nin en güvenilir ilk üç ismi arasında yer almıştır. 2018 yılında medya sektörünün dünyadaki en prestijli dergisi Variety'nin seçtiği medya ve eğlence sektöründe dünyanın en etkili 500 iş insanı arasına girmiştir.

Acun Ilıcalı'nın medya sektörüne ek olarak; sağlık, kozmetik, dijital platformlar ve e-ticaret gibi sektörlerde de global çapta yatırımları bulunmaktadır.
Acun Ilıcalı son günlerde boşandığı eşi Şeyma Subaşı ve yeni aşk iddialarıyla magazin gündemine geliyor.