0530 708 54 54
0530 708 54 54
17 Aralık 2023 Pazar 09:15:00 - Güncelleme:17 Aralık 2023 Pazar 09:15:00

Athena Gökhan, Nurgül Yeşilçay'ı şoke etti

Athena konserine giden oyuncu Nurgül Yeşilçay, sosyal medya hesabından Gökhan Özoğuz'a sitem etti. Athena grubunu tebrik etmek için konser sonrası oğluyla kulise giden Nurgül Yeşilçay, Gökhan Özoğuz'un tavrından rahatsız oldu.

Oğlu Osman Nejat ile Athena konserine giden oyuncu Nurgül Yeşilçay, sosyal medya hesabından Gökhan Özoğuz'a sitem etti. Yeşilçay'ın Cem Özer ile evliliğinden olan ve Londra'da okuyan oğlu Osman Nejat, tatil için Türkiye'ye geldi. Osman Nejat, ayağının tozuyla annesiyle birlikte Athena konserine gitti.

Anne oğulun güzel başlayan gecesi tatsız bitti. Athena grubunu tebrik etmek için konser sonrası oğluyla kulise giden oyuncu, Gökhan Özoğuz'un tavrından rahatsız oldu. Yeşilçay, sitemini Instagram'dan şu sözlerle dile getirdi; "Kulise gidiyoruz tebrik etmek için! Ay Gökhan'da bir afra bir tafra! Gökhan ne kadar tatsızsa, Hakan o kadar tatlıydı! Neyse sakın hayallerinizi yıkmayın! Kimseyi de gözünüzde büyütmeyin!"

Etiketler : nurgül yeşilçay osman nejat gökhan özoğuz athena konser
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX