0530 708 54 54
0530 708 54 54
19 Ocak 2023 Perşembe 15:00:00 - Güncelleme:19 Ocak 2023 Perşembe 15:00:00

Asker gibi eğitildik

Uğur Güneş, 'Al Sancak' dizisi öncesi kampa girdiğini, rolü için yaklaşık bir ay boyunca askeri eğitim aldığını söyledi.

TRT'nin 'Al Sancak' dizisi seyircisiyle buluşuyor. Yapımın başrolünde yer alan oyuncu Uğur Güneş rolü hakkında konuştu. Dizide 'Yüzbaşı Ali Banazlı' karakterini canlandıran oyuncu, "Ömrü operasyonlarda geçmiş, kalbi vatan diye atan, genç yaşında birçok başarıya imza atmış bir komutan" dedi.

Güçlü prodüksiyonu, etkileyici hikayesiyle dikkat çeken yapımda Güneş, "Al Sancak'ın çekimleri sırasında, gerçek envanterler kullandık. Türk Silahlı Kuvvetleri bize çok destek oldu. Bence ilk defa bu kadar aksiyon dolu ve güçlü prodüksiyonlu bir iş çekildi" dedi. Oyuncu, çekimler öncesi ekip olarak kendilerini kampa soktuklarını ve rolleri için özel dersler aldıklarını söyledi. Güneş, "Bir aya yakın bir eğitim sürecimiz oldu. Bütün ekip, gerçek bir askeri eğitim aldık. Zordu ama eğitimlerde birbirimizi tanıma fırsatımız oldu" dedi.

Etiketler : uğur güneş al sancak dizi
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX