0530 708 54 54
0530 708 54 54
SON DAKİKA
10 Aralık 2021 Cuma 14:30:00 - Güncelleme:10 Aralık 2021 Cuma 14:30:00

Asena Özkan Kaptanoğlu'nun sadakatsiz davranışlar ve şiddetle suçladığı Ayberk Kaptanoğlu'na açtığı boşanma davasında karar çıktı

Asena Özkan Kaptanoğlu'nun sadakatsiz davranışlar ve şiddete maruz kaldığını iddia ederek 5 yıllık eşi, iş insanı Ayberk Kaptanoğlu'na açtığı boşanma davasında karar çıktı.

Asena Özkan Kaptanoğlu'nun sadakatsiz davranışlar ve şiddete maruz kaldığını iddia ederek 5 yıllık eşi, iş insanı Ayberk Kaptanoğlu'na açtığı boşanma davasında karar çıktı. İstanbul Aile Mahkemesi'nde görülen davada çiftin 4 yaşındaki çocuğunun velayetini babaya veren mahkeme, Asena Kaptanoğlu'nu 50 bin lira tazminata mahkum etti.

Duruşma çıkışı açıklama yapan Asena Kaptanoğlu, mahkemenin kararına itiraz ederek, "Bir çocuğu annesinden ayırmak ne hukukta ne de gündelik yaşamda vardır. Pedagog raporlarında hiçbir konu geçmemesine rağmen, küçük çocuğum benden alınıp babasına verildi. Çocuğumu sadece ayda 6 kere görebileceğim. Çocuğumla ilgili mücadelemi İstinaf Mahkemesi'ne taşıyacağım" dedi.

NESLİHAN KESKİN

Etiketler : asena özkan kaptanoğlu ayberk kaptanoğlu boşanma davası velayet magazin
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX