0530 708 54 54
0530 708 54 54
11 Aralık 2020 Cuma 14:34:00 - Güncelleme:11 Aralık 2020 Cuma 14:34:00

Arıza dizisinin güzel oyuncusu Ayça Ayşin Turan: Kadınsan mücadelen fazla

Kadın–erkek eşitsizliğinin oyunculuk sektöründe de olduğunu ifade eden Ayça Ayşin Turan, bu durumun değişmesi için mücadele etmeye devam edeceğini anlattı.

‘Arıza’ dizisinde rol alan Ayça Ayşin Turan, oyunculuk sektöründeki kadın – erkek eşitsizliği hakkında konuştu. İbrahim Selim’in Youtube programına konuk olan genç oyuncu, kadınsan daha fazla mücadele etmen gerektiğini ifade etti. Ayça Ayşin Turan, "Kadınsanız dört kat daha mücadele ediyorsun. Bir erkeğin A noktasından B noktasına gitmesi basit olurken kadın olarak ekstra bir efor sarf ediyoruz. Elimden geldiğince sektörde yolumu açtım ama mücadele etmeye devam ediyorum’’ diye konuştu. Ardından kendisine sürekli sorulan estetik konusuna da açıklık getiren oyuncu, ‘’Yüzümde bir estetik yok. Ama ihtiyaç duyarsam ileride yaptırırım. Karşı değilim’’ ifadelerini kullandı.

Etiketler : Ayça Ayşin Turan Arıza dizi İbrahim Selim magazin estetik
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX