• BIST
  115748
 • Dolar
  6,8612
 • Euro
  7,7521
 • Altın
  392,1350
0530 708 54 54
0530 708 54 54
SON DAKİKA
13 Ağustos 2019 Salı 12:45:00 - Güncelleme:13 Ağustos 2019 Salı 12:48:00

Apar topar hastaneye kaldırılmıştı... Serdar Ortaç ile Chloe Loughnan hakkında çarpıcı iddia!

Boşandıkları günün akşamında hastanelik olan Serdar Ortaç ile Chloe Loughnan hakkında şok iddia! Ortaç, o gece İrlandalı modelin zehirlendiğini açıklasa da iddiaya göre boşanmayı hazmedemeyen Chloe, sinir krizi geçirip apar topar hastaneye kaldırıldı. Öte yandan suskunluğunu bozan Serdar Ortaç da 'Evlilik iki ruh hastasının işi' ifadelerini kullandı.

Geçtiğimiz hafta 5 yıllık evliliklerine son veren Serdar Ortaç ile Chloe Loughnan'ın ayrılığının perde arkası belli oldu. 2. Sayfa programının iddiasına göre 49 yaşındaki popçu, ayrılık kararını 1 ay önce aldı ve bunu eşinden bile gizledi. Chloe, her şeyden habersiz "Çok mutluyuz, boşanmıyoruz" açıklaması yaparken Ortaç, çoktan harekete geçmişti.

HASTANELİK OLDU

Boşandıkları günün akşamında hastanelik olan ikiliden Ortaç, Chloe'nin zehirlendiğini açıklasa da yine iddiaya göre durum farklıydı. Konuşulanlara göre boşanmayı hazmedemeyen 27 yaşındaki İrlandalı model, sinir krizi geçirip hastaneye kaldırıldı.

ÇOCUK MU ALDIRDI?

Programın bir diğer iddiasına göre ise Ortaç'ı boşanmaya iten sebep Chloe'nin kendisinden habersiz bebek aldırmasıydı. Baba olmayı çok isteyen Ortaç da bunun üzerine eşinin biletini kesti.

Serdar Ortaç: Evlilik iki ruh hastasının işi

Antalya'nın Kemer ilçesinde sahneye çıkan şarkıcı Serdar Ortaç suskunluğunu bozdu ve "Evlilik hakikaten iki ruh hastasının işi" dedi. Kurban Bayramı dolaysıyla her gün yerli ve yabancı sanatçıların konserlerinin olduğu Kemer'de Serdar Ortaç da sahne aldı.
 
Gece kulübünü dolduranlar Ortaç'a parçalarına eşlik ederek, eğlendi. Daha önceki yıllarda verdiği konserlerde evliliğe vurgu yapan ve herkese evliliği öneren Ortaç bu yıl kendisinin de bekar olduğunu belirtti ve "Evlilik hakikaten iki tane ruh hastasının işi. Yani normal insan evlenemez. O yüzden bütün evli adamlara hitaben iki deli bir araya gelmemeli" dedi.
Ortaç bu sözlerinin ardından 'İki deli' adlı şarkısını seslendirdi. Yaklaşık bir saat süren konser boyunca sevenleri Serdar Ortaç'a tüm parçalarında eşlik etti ve bol bol video ve fotoğraf çekti.