0530 708 54 54
0530 708 54 54
16 Kasım 2022 Çarşamba 15:30:00 - Güncelleme:16 Kasım 2022 Çarşamba 15:30:00

Annesini ablası sandılar

Deniz Can Aktaş, Aslı Bekiroğlu ve Erkan Kolçak Köstendil'in başrollerini paylaştığı TRT Ortak yapımı 'Bandırma Füze Kulübü' filmiyle beyazperdede seyirci karşısına çıkan Alina Boz'un annesiyle benzerliği dikkat çekti.

Deniz Can Aktaş, Aslı Bekiroğlu ve Erkan Kolçak Köstendil'in başrollerini paylaştığı TRT Ortak yapımı 'Bandırma Füze Kulübü' filmiyle beyazperdede seyirci karşısına çıkan Alina Boz'un annesiyle benzerliği dikkat çekti. Genç oyuncu, annesi Olga Boz'la bir fotoğrafını sosyal medya hesabından yayınladı. Oyuncunun annesi duru güzelliğiyle kendine hayran bıraktı. Alina Boz ve Olga Poz'un anne kız pozlarına hayranları, 'Ablası sandım', 'Güzelliğinin kaynağı belli oldu', 'Çok hoş bir hanımefendi' ve 'Nasıl bir gen bu!' gibi yorumlar yapıldı.

Etiketler : Annesini ablası sandılar Deniz Can Aktaş Aslı Bekiroğlu Erkan Kolçak Köstendil
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX