• BIST
  1075.52
 • Dolar
  7,3378
 • Euro
  8,6231
 • Altın
  476,7950
0530 708 54 54
0530 708 54 54
SON DAKİKA
23 Ekim 2019 Çarşamba 09:11:00 - Güncelleme:23 Ekim 2019 Çarşamba 09:11:00

Şeyma Subaşı'nın mesajları haberimizde: Acun Ilıcalı'ya canlı yayında Şeyma Subaşı'dan mesaj geldi!

Acun Ilıcalı'ya canlı yayında Şeyma Subaşı'dan mesaj geldi. Acun Ilıcalı TV'8'deki Gel Konuşalım programında O Ses Türkiye'nin perde arkasında yaşananları anlatırken Şeyma Subaşı'dan mesaj geldiği görüldü. Ekranlara bomba gibi düşen gelişme izleyicilerde şok etkisi yaşattı. İşte Şeyma Subaşı'nın Acun Ilıcalı'ya attığı mesajlar haberimiz içerisinde yer alıyor..

Acun Ilıcalı'ya canlı yayında Şeyma Subaşı'dan mesaj geldi. Acun Ilıcalı TV'8'deki Gel Konuşalım programında O Ses Türkiye'nin perde arkasında yaşananları anlatırken Şeyma Subaşı'dan mesaj geldiği görüldü. Ekranlara bomba gibi düşen gelişme izleyicilerde şok etkisi yaşattı. İzleyiciler saniyelik gözüken Şeyma Subaşı'nın Acun Ilıcalı'ya attığı mesajları araştırmaya başladı. Şeyma Subaşı'nın mesajları haberimizde yer alıyor..

Acun Ilıcalı Gel Konuşalım programına konuk olduğu sırada O Ses Türkiye'nin perde arkasında yaşananları anlatıyordu. O esnada telefonundan bir görüntü izletirken Şeyma Subaşı'nın Acun Ilıcalı'ya mesaj attığı görüldü.

İzleyicileri çok şaşırtan bu gelişme kısa sürede çok konuşulacağa benziyor.

İşte Şeyma Subaşı'nın Acun Ilıcalı'ya attığı mesajda; "Acun selam, ne zaman görüşebiliriz? Tarihleri konuşmamız lazım. Miami oteli ve parayla ilgili bişi de konuşucam" dedi.

ŞEYMA SUBAŞI'NDAN AÇIKLAMA GELDİ

"Bizim unutmayalım Acun ile bir çocuğumuz var. Bizim konuştuğumuz maddi manevi bir sürü olay var Acunla... Benim kaderim diyelim bu olay... Lütfen başka yerlere çekmeyelim. Bizim önceliğimiz Melisa... İnşallah başka boyutlara geçmez bu olay..."