0530 708 54 54
0530 708 54 54
SON DAKİKA
08 Mart 2022 Salı 15:00:00 - Güncelleme:08 Mart 2022 Salı 15:00:00

2 ay sonra sahnede

Yaşadığı talihsiz kaza sonrası dizi kırılan sanatçı Ebru Yaşar, sahnelere geri döndü.

Yaşadığı talihsiz kaza sonrası dizi kırılan sanatçı Ebru Yaşar, sahnelere geri döndü. Eski sağlığına kavuşan şarkıcı, 2 ay aradan sonra Yeni Gazino'da sahne aldı. Yaşar, sahnesinde kırmızı rengin kendisine uğursuz geldiğini söyledi.

KIRMIZI GİYMEYECEĞİM

Şarkıcı, "Tam iki ay oldu. Burada sahneye çıkmıştım. Kırmızı bir elbise giymiştim. Bir daha kırmızı elbise giymeyeceğim. Kırmızının nazarı da vardır derler ya. Ayağımı kırdım, iki ay oturdum. Ama olsun geçti gitti" dedi. Bu zaman zarfı içerisinde sahneleri özlediğini söyleyen Yaşar, "Bizim haftalarımızı günlerimizi menajerime bıraksam dolu dolu geçirmek ister. Ama ben hem kendi sağlığım için, aile yaşantım için stüdyo işlerim vs o yüzden çok da iş alamıyorum. Hepsini kabul edemiyoruz. Her sahnede olmak istemiyorum açıkçası" dedi.

Etiketler : 2 ay sonra sahnede Yeni Gazino Ebru Yaşar
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX