0530 708 54 54
0530 708 54 54
13 Şubat 2023 Pazartesi 08:43:00 - Güncelleme:13 Şubat 2023 Pazartesi 08:43:00

Yardım ekibinden provokatör Ümit Özdağ'a sert tepki

Zafer Partisi Genel Başkanı deprem bölgesinde de provokasyonlarına devam ediyor. Irkçı paylaşımlarıyla kaos peşinde koşan Özdağ'a yardım ekiplerinden sert tepki geldi.

Türkiye tek yürek oldu depremzede kardeşlerinin yardımına koşuyor. Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde siyasi iftirasına yenik düşen Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ tepkiler sürüyor. Deprem bölgesinde provokasyon peşinde koşan Özdağ'a bir yardım görevlisi haddini bildirdi.

Görevli, "Açık söyleyeyim ben sadece Hatay'da deprem var zannediyordum. Ancak burada öyle korkunç bir tablo vardı ki hepimiz buraya konsantre olduk. (Elindeki telefona bakarak) buraya bakıyoruz; yok seçim yok Suriyeliler... Burada dünya, Yunanistan bile bize yardım ederken biz kendi içimizde Müslüman olsun, Hristiyan olsun, Suriyeli olsun bu lafları duymaktan bıktık. Duymak istemiyoruz." diyerek Özdağ'a tepkisini gösterdi.

Etiketler : deprem Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ Birlik ve beraberlik
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX