0530 708 54 54
0530 708 54 54
28 Şubat 2023 Salı 14:07:00 - Güncelleme:28 Şubat 2023 Salı 14:07:00

Adalet Bakanı Bozdağ: Verdiğimiz sözleri 1 yıl içerisinde yerine getireceğiz

Son Dakika Haberleri.. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu, Adalet Bakanı Bozdağ, Hazine ve Maliye Bakanı Nebati, Adıyaman'da K-1 Altınşehir Konteyner Kenti'nde açıklamalarda bulundu. Bozdağ, "Bu büyük felaketin yaralarını sarmak ve vatandaşlarımızın barınma, diğer sorunlarını çözmek konusunda verdiğimiz sözleri de en geç 1 yıl içerisinde yerine getireceğimizden kimsenin şüphesi olmasın." dedi.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu, Adalet Bakanı Bozdağ, Hazine ve Maliye Bakanı Nebati, Adıyaman'da K-1 Altınşehir Konteyner Kenti'nde açıklamalarda bulundu.

Bozdağ, "Hiçbir enkaz delil tespiti yapılmadan kaldırılmamıştır. Her şey yasalarımıza göre yerli yerince yapılmaktadır. Soruşturmalar sadece müteahhitlerle ilgili değil." dedi

Bakan Bozdağ, "Bu büyük felaketin yaralarını sarmak ve vatandaşlarımızın barınma, diğer sorunlarını çözmek konusunda verdiğimiz sözleri de en geç 1 yıl içerisinde yerine getireceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. " ifadesinde bulundu.

Ayrıntılar geliyor...

Etiketler : Bozdağ Karaismailoğlu Hazine ve Maliye Bakanı Nebati
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX