• BIST
  1133.38
 • Dolar
  7,5348
 • Euro
  8,7982
 • Altın
  453,5940
0530 708 54 54
0530 708 54 54
SON DAKİKA
17 Eylül 2019 Salı 09:02:00 - Güncelleme:17 Eylül 2019 Salı 09:45:00

Teknofest bugün başlıyor! Teknofest ne zaman bitiyor, Teknofest'e nasıl gidilir?

Teknofest her sene olduğu gibi bu sene de yoğun ilgi görüyor. Teknoloji ve havacılık tutkunlarının heyecanla beklediği Teknofest festivali bugün başlıyor. "Teknofest ulaşım nasıl? Teknofest ne zaman bitiyor?" sorularının yanıtı güncel olarak araştırılan konular arasında bulunuyor. Katılımın ücretiz olduğu Teknofest'e her yaş ve meslek grubundan ziyaretçi katılabiliyor. Teknofest'e gitmek isteyenler ulaşımın nasıl olduğunu merak ediyor. Toplu taşımayı kullanmak isteyenler ve kendi araçları ile gelecek katılımcılar ulaşım bilgilerini öğrenmek istiyor. Teknofest'e nasıl gidilir? merak ediliyor. Teknofest'e katılmak isteyen kimselerin merak ettiği ulaşım detayları haberimiz içerisinde yer alıyor.

Teknofest bugün başlıyor. Teknoloji ve havacılık tutkunlarının heyecanla beklediği Teknofest için geri sayım sona erdi. Teknofest, Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali kapsamında düzenlenen Gösteriler, Aktiviteler ve Seminerler’e katılım ve Uluslararası Girişim Fuarı’nı ziyaret ücretsiz olup herkese açık oluyor. Festivale her yaş ve meslek grubundan ziyaretçi katılabiliyor. Teknofest ulaşım nasıl? Teknofest'e nasıl gidilir?Teknofest ne zaman 2019? soruları arama motorlarında yoğun olarak araştırılıyor. Teknofest ile ilgili merak edilen sorularının yanıtı haberimizde yer alıyor.

TEKNOFEST NE ZAMAN BİTİYOR?

Teknofest festivali bugün (17 Eylül) başlıyor, 22 Eylül 2019 tarihinde sona eriyor.

TEKNOFEST NEREDE?

Tenkofest, Atatürk Havalimanı'nda düzenleniyor. Adres şu şekilde; Atatürk Havalimanı Yeşilköy Mahallesi, 34149 Bakırköy/İstanbul 

TEKNOFEST ULAŞIM NASIL?

Avrupa Yakası’ndan Atatürk Havalimanı’na Arabayla Nasıl Gidilir?
Arabayla, İstanbul Avrupa tarafının merkezi sayabileceğimiz Beşiktaş’tan Atatürk Havalimanına arabayla gitmek yaklaşık trafiksiz bir saatte yaklaşık 40 dakika arası bir zaman alacaktır. Beşiktaş merkezden havalimanı 25 kilometre uzaklıkta.

Avrupa Yakası’ndan Atatürk Havalimanı’na Metro İle Nasıl Gidilir?
Metroyla, Atatürk Havalimanı’na gitmek aslında trafiğe hiç girmemeniz için en güzel tercih. Bunun için Yenikapı- Atatürk Havaalanı Metrosu’nu kullanmanız gerekli, bu metro hattı Yenikapı’da başlayıp havalimanının içine kadar gidiyor. Güzergahı ve haritaları görebilmeniz için aşağı link bırakıyoruz. Yenikapı’da binmek yerine Zincirlikuyu-Avcılar metro hattını kullanarak, Ataköy Şirinevler durağında inip buradan geçiş yapmayı da tercih edebilirsiniz. 

Avrupa Yakası’ndan Atatürk Havalimanı’na Otobüs İle Nasıl Gidilir?
Otobüsle, gitmek isterseniz TH-1 TAKSİM- ATATÜRK HAVALİMANI hattını veya YH-1 YENİKAPI İDO- ATATÜRK HAVALİMANI hattını takip eden otobüslere binebilirsiniz. 

Anadolu Yakası’ndan Atatürk Havalimanı’na Arabayla Nasıl Gidilir?
Arabayla, İstanbul Anadolu tarafının merkezi sayabileceğimiz Kadıköy’den Atatürk Havalimanı’na arabayla gitmek yaklaşık olarak trafiksiz bir saatte en az 1 saat zaman alacaktır. Kadıköy merkezden Atatürk Havalimanı, Avrasya tüneli ile yaklaşık 30 kilometre, 1 saat, köprüden geçerseniz de yolculuk 34 kilometre 1.30 saat kadar sürüyor.

Anadolu Yakası’ndan Atatürk Havalimanı’na Metro, Metrobüs ve Marmaray İle Nasıl Gidilir?
Kadıköy’den Atatürk Havalimanı’na önce Marmaray’ı kullanıp sonra da metroya aktarma yapıp gitmek oldukça pratik bir ulaşım seçeneği. Tek yapmanız gereken, Üsküdar veya Ayrılık Çeşmesi durağından Marmaray ile Yenikapı’ya geçmek. Oradan da Yenikapı-Atatürk Havalimanı Metro Hattı’na aktarma yapmak. Ayrılık Çeşmesi durağına Metrobüs veya Kadıköy-Kartal Metro Hattı’nı kullanarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca, Söğütlüçeşme-Avcılar Metrobüs Hattı ile Avrupa Yakası’na geçip Ataköy-Şirinevler durağından Yenikapı-Atatürk Havaalanı Metrosu’na aktarma yaparak da Atatürk Havalimanı’na ulaşabilirsiniz.