0530 708 54 54
0530 708 54 54
24 Eylül 2023 Pazar 14:38:00 - Güncelleme:24 Eylül 2023 Pazar 14:38:00

Müzik ile ezanı karıştırdı... Terör örgütü PKK destekçisi Tanrıkulu'ndan büyük gaf!

Kaynak: İHA

ABONE OL

Türk Silahlı Kuvvetleri'ne (TSK) iftira atan terör örgütü PKK/PYD destekçisi CHP Diyarbakır Milletvekili Sezgin Tanrıkulu yeni bir gafa imza attı.

Terör örgütü PKK/PYD destekçisi CHP Diyarbakır Milletvekili Sezgin Tanrıkulu Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti'nin 37. "Yılın Başarılı Gazetecileri Ödülleri" yarışmasının ödül töreninde konuşmasına başlamadan önce ezan okunmamasına rağmen, "Ezan okunuyor değerli dostlarım. O yüzden konuşmam için ezanın bitmesini bekleyeceğim. Eğer beklemesem haber konusu olacağım" diyerek gaf yaptı.

Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti'nin 37.'sini düzenlediği "Yılın Başarılı Gazetecileri Ödülleri" yarışmasının ödül töreni dün akşam coşkuyla gerçekleşti. Birçok yayın kuruluş temsilcisinin katıldığı törende ödüller sahiplerini buldu. Ödüller sahiplerine teslim edilmeden önce konuşmacılar sırayla sahneye çıkıp konuşmalarını gerçekleştirdi.

Sahnedeyken yakındaki bir düğün salonundan gelen müzik sesini ezan sesi ile karıştıran CHP Diyarbakır Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, "Ezan okunuyor değerli dostlarım. O yüzden konuşmam için ezanın bitmesini bekleyeceğim. Eğer beklemesem haber konusu olacağım. Bu konuşmayla savcılara yeni bir malzeme vermeyeceğim. Onu da söyleyeyim" dedi. Aradan biraz zaman geçtikten sonra ezanın okunmasıyla Tanrıkulu, yanlış ifadede bulunduğunu anladı.

Etiketler : chp sezgin tanrıkulu ezan
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX