0530 708 54 54
0530 708 54 54
05 Haziran 2024 Çarşamba 21:07:00 - Güncelleme:05 Haziran 2024 Çarşamba 21:07:00

Murat Çiçek ve Melik Yiğitel'e ödül

Anadolu Yayıncılar Derneği tarafından düzenlenen 8. Anadolu Medya Ödülleri'nde Yılın Medya Grubu Yöneticisi Ödülü TürkMedya İcra Kurulu Başkanı Murat Çiçek'e verildi. TürkMedya Ankara Temsilcisi Melik Yiğitel'e de Jüri Özel Ödülü takdim edildi.

Anadolu Yayıncılar Derneği tarafından düzenlenen '8. Anadolu Medya Ödülleri' sahiplerini buldu. Ödül töreni Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde düzenlendi.

Gazetecilerden oluşan jürinin değerlendirmeleriyle yerel ve ulusal medyada çok sayıda isim ve kuruluş özel ödüle layık görüldü.

MURAT ÇİÇEK'E ÖDÜL

'Yılın Medya Grubu Yönetici Ödülü' TürkMedya İcra Kurulu Başkanı Murat Çiçek'e layık görüldü. Çiçek'e ödülünü Başkan Erdoğan takdim etti.

MELİK YİĞİTEL'E "JÜRİ" ÖDÜLÜ

Bir ödül de TürkMedya Ankara Temsilcisi Melik Yiğitel'e verildi.

Yiğitel'e Jüri Özel Ödülü'nü Cumhurbaşkanı Erdoğan takdim etti. Konuşmaların ardından ödüller sahiplerine takdim edildi. Programın anısına da Cumhurbaşkanı Erdoğan dünya küresi hediye edildi.

Etiketler : Murat Çiçek TürkMedya Anadolu Medya Ödülleri
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX