• BIST
  1391.06
 • Dolar
  8,7540
 • Euro
  10,3906
 • Altın
  495,6700
0530 708 54 54
0530 708 54 54
19 Ekim 2019 Cumartesi 15:24:00 - Güncelleme:19 Ekim 2019 Cumartesi 15:26:00

Milli Piyango sonuçları açıklandı mı? 19 Ekim Milli Piyango çekiliş sonuçları

Milli Piyango sonuçları açıklandı mı? 19 Ekim Milli Piyango çekiliş sonuçları nereden sorgulanır? sorularının yanıtı merak ediliyor. Milli Piyango bileti alan vatandaşlar sonuçların açıklanmasını heyecanla bekliyor. Milli Piyango çekilişi, ayda 3 kere yapılmaktadır. Her ayın, 9’u, 19’u ve 29’unda düzenli olarak Milli Piyango çekilişi yapılıyor. Dünkü çekilişe katılan vatandaşlar heyecanla sonuçların açıklanmasını bekliyor. Milli Piyango biletinin son 3 (üç) rakamına kadar isabet eden ikramiye tutarlarını Milli Piyango gezici ve sabit bayilerinden alınabiliyor. Bu bayiler son dört veya beş rakamına göre isabetli biletlerin de ikramiyelerini ödeyebiliyor..

19 Ekim Milli Piyango çekiliş sonuçları nereden sorgulanır? sorularının yanıtı merak ediliyor. Milli Piyango bileti alan vatandaşlar sonuçların açıklanmasını heyecanla bekliyor. Milli Piyango çekilişi, ayda 3 kere yapılmaktadır. Her ayın, 9’u, 19’u ve 29’unda düzenli olarak Milli Piyango çekilişi yapılıyor. Dünkü çekilişe katılan vatandaşlar heyecanla sonuçların açıklanmasını bekliyor. Milli Piyango biletinin son 3 (üç) rakamına kadar isabet eden ikramiye tutarlarını Milli Piyango gezici ve sabit bayilerinden alınabiliyor. Bu bayiler son dört veya beş rakamına göre isabetli biletlerin de ikramiyelerini ödeyebiliyor. Milli Piyango sonuçları açıklandı mı? 19 Ekim Milli Piyango çekilişine ilişkin detaylar haberimiz içerisinde yer alıyor.

19 EKİM MİLLİ PİYANGO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

19 Ekim Milli Piyango çekiliş sonuçları henüz açıklanmadı. 19 Ekim Milli Piyango çekiliş sonuçları açıklandıktan sonra haberimizin içerisinde yer alacak.

MİLLİ PİYANGO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI SAYFASI
 

MİLLİ PİYANGO ÇEKİLİŞİ NASIL YAPILIR?

Milli Piyango çekilişi, ayda 3 kere yapılmaktadır. Her ayın, 9’u, 19’u ve 29’unda düzenli olarak yapılırken; yalnızca yılbaşı çekilişine özel olarak 31 Aralık tarihinde ek yapılmaktadır. Bunun yanı sıra; Milli Piyango Genel Merkezi tarafından düzenlenebilecek farklı tarihlerde de yapıldığı görülmektedir. Her ay 3 kere düzenlediğiyle birlikte, eğer ilgili büyük ikramiyenin olduğu bilet satın alınmamış olursa, bir sonraki çekilişe direkt olarak devredilecektir. Bununla beraber, 18 yaşından küçük olanların kazandıkları bilet ikramiyeleri ödenmemektedir. 
 
PİYANGO İKRAMİYESİ NEREDEN ALINIR?

Milli Piyango biletinin son 3 ( üç ) rakamına kadar isabet eden ikramiye tutarlarını Milli Piyango gezici ve sabit bayileri ödemek zorundadır. Bu bayiler son dört veya beş rakamına göre isabetli biletlerin de ikramiyelerini ödeyebilirler. Bu tutarlar üzerindeki ikramiyeler bayi ödeme yetkisi dışındadır. Başbayiler ile sanal ortam bayileri İdare ile imzaladıkları sözleşmede belirtilen tutara kadar olan ikramiyeleri öderler. Yılbaşı çekilişi için bilet kupürlerine bakılmaksızın, 1.000.000.- ( Bir milyon TL. ) ve daha büyük ikramiyeler, yıl içerisinde yapılacak diğer çekilişlere ait büyük ikramiye Genel Müdürlükçe, bunların altında kalan diğer ikramiyeler Milli Piyango Şube Müdürlüklerince ödenir.

MİLLİ PİYANGO NASIL OYNANIR?

18 yaşından büyük olan herkes, bilet satın alarak Milli Piyango oyunu oynayabilir. Satış bayilerine giderek satın alabileceğiniz bir adet veya istediğiniz sayıdaki biletlerle direkt olarak oynama işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ekstradan herhangi bir işlem yapmanıza gereken kalmayacak olan bu şans oyunu, tamamen şansınızın ne kadar olduğuyla bağlı olarak sizlere ikramiye kazandıracak oyunların başında gelmektedir. Alacağınız bilete vuracak olan ikramiye bedeli daha önceden belli olduğu gibi; zaten hazır basılı olan biletler üzerinden satın alıp gerçekleştirerek, ikramiye kazanma şansınızı deneyebilirsiniz. Özellikle 31 Aralık’ta çekilen Yılbaşı çekilişlerinde ciddi oranda ikramiye dağıtan ve şanslı bilete milyonların üzerinde ikramiye koyulmasıyla da, daha cazip bir oyun haline gelmektedir. Milli Piyango, ülkemizde uzun zamandır oynanan ve insanlara umut kapısı olarak sunulan bir oyundur. 
 
En yüksek tutarlarda ikramiye kazanmak için uygun bir oyun olan ancak, her zaman tamamen şansınıza bağlı olduğu gibi; önceden ikramiyelerin biletler üzerinde belirlenmesi sebebiyle de, şansın dışına çıkmanıza olanak sunulmayan bir oyundur. Bunu göze aldığınız sürece kolaylıkla oynayabilirsiniz.