0530 708 54 54
0530 708 54 54
08 Mart 2023 Çarşamba 07:48:00 - Güncelleme:08 Mart 2023 Çarşamba 07:48:00

Meral Akşener: Herkes 'Masadan kalktı' dedi ama ben değil masa kalktı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, katıldığı canlı yayında altılı masanın olaylı toplantısını ilk kez anlattı. Herkesin kendisi için 'Masadan kalktı' dediğini aktaran Akşener, "Masa kalktı ben değil" ifadelerini kullandı.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, katıldığı canlı yayında Altılı Masa'yı dağıttığı toplantıda neler yaşandığını anlattı.

'BEN DEĞİL MASA KALKTI'

Masayı neden dağıttığı yönündeki soruya da yanıt veren Akşener, "Hiçbir şey gizli saklı değil. Perşembe günkü müzakere masasında, müzakereye kapalı ortam oluştu. Yani; siz bir fikir ortaya koyuyorsunuz diğer 5 kişi tek bir konuda karar almış, onun üzerinden geri gitmiyor. Siz de bunun tartışılmasını arzu ediyorsunuz. Dolayısıyla orada ne oluyor? Herkes bana masadan kalktı diyor ama; masa kalktı." ifadelerini kullandı.

KRİZ ÇIKARAN AÇIKLAMALARININ ARKASINDA DURDU!

Akşener zehir zemberek açıklamalarıyla ilgili ise, "O metni kendim yazdım. Ben tarihçiyim neticede, sosyal bilimciyim. 28 yıldır aktif politika yapıyorum. Bir siyasi partinin mutfağını yönettim. Sert olarak algılanabilir; ama aslında net olmasına dikkat ettim. Aşırı netlikler genel olarak sinir bozar. Bu 'hayır biz beşimiz böyle düşünüyoruz, senin önerilerin herhangi bir takdire uygun değil' gibi tutum alınırsa, o zaman net olursunuz. Çünkü siz, kendimden bahsediyorum, kişisel olarak hiçbir şeyin talibi değilim." dedi.

Etiketler : İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Altılı Masa chp
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX