0530 708 54 54
0530 708 54 54
22 Nisan 2022 Cuma 14:00:00 - Güncelleme:22 Nisan 2022 Cuma 15:51:00

Kemal Kılıçdaroğlu'na elektrik faturalarının borç tutarı soruldu

Gelen elektrik borçlarının tutarı sorulan Kılıçdaroğlu "otomatik ödeme talimatıyla borçlarının yatırıldığını belirterek" tam rakamı bilmediğini söyledi.

3 ay önce sosyal medyadan yayınladığı mesaj ile elektrik faturalarını ödemeyeceğini duyuran CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun evinin elektriği dün kesildi.

Evinde an itibarıyla elektriksiz oturan CHP Lideri, bir televizyon kanalının sabah programına bağlandı.

Elektriğinin kesilmesi üzerinden değerlendirmelerde bulanan Kılıçdaroğlu'na, fatura ödemediği dönemde, gelen fatura tutarları soruldu.

FATURALARDAN HABERİ YOK

Gelen faturaların tam miktarını bilmediğini belirten Kılıçdaroğlu "Doğrusunu isterseniz bankaya otomatik ödeme talimatı verildi, faturalar otomatik olarak yatırılıyor. Aslında eşimle ben evde yalnız yaşıyoruz çok tutmuyor. Bin küsur falan galiba... Burada mesele faturaları ödeyip ödememe değil. O gücüm zaten var." ifadelerini kullandı.

Etiketler : elektrik faturaları CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu elektriği dün kesildi.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX