0530 708 54 54
0530 708 54 54
31 Ocak 2022 Pazartesi 11:31:00 - Güncelleme:31 Ocak 2022 Pazartesi 11:32:00

Kan donduran olay! 3 yaşındaki kızını ayının önüne attı

Özbekistan'da kan donduran bir olay yaşandı. Bir anne, 3 yaşındaki kızını çevredeki ziyaretçilerin gözü önünde hayvanat bahçesindeki ayının önüne attı. Korku dolu anlar güvenlik kamerasına da yansıdı

Özbekistan'ın Taşkent şehrindeki hayvanat bahçesinde meydana gelen olayda, çevredeki görgü tanıklarının ifadesine göre bir anne, küçük kızını aşağıdaki ayının önüne attı. Ziyaretçilerin ne olduğunu anlamayarak dehşete düştüğü olay, güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi.

KÜÇÜK KIZIN YANINA YAKLAŞIP KOKLADI

Dailymail'in haberine göre; hayvanat bahçesinde Zuzu olarak adlandırılan ayı, aşağıya düşen küçük kızın yanına yaklaşarak koklamaya başladı. Daha sonra çocuktan yavaşça uzaklaşan ayı, içeriye giren 6 personel tarafından kafesin iç kısmına doğru yönlendirildi. Böylece personellerden bir tanesi, küçük kızı kucağına alarak dışarı çıkardı.

AYININ ÖNÜNE ATTI

Olayla ilgili açıklama yapan hayvanat bahçesinin sözcüsü, "Genç kadın, küçük bir kızı tüm ziyaretçilerin gözü önünde ayının yaşam alanına attı. Sebebinin ne olduğu tamamen belirsizdi. Ziyaretçiler ve personelimiz onu durdurmaya çalışsalar da başarılı olamadılar." dedi.

Etiketler : Taşkent özbekistan ayı kız
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX
<<<<<<< Updated upstream ======= >>>>>>> Stashed changes