0530 708 54 54
0530 708 54 54
SON DAKİKA
02 Temmuz 2021 Cuma 12:01:00 - Güncelleme:02 Temmuz 2021 Cuma 14:14:00

İYİ Partili Lütfü Türkkan merhum Necmettin Erbakan'ı hedef aldı!

İYİ Parti Milletvekili Lütfü Türkkan, Kanal İstanbul projesini eleştirmek için Milli Görüşün merhum lideri Necmettin Erbakan'ı hedef aldı. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şen, "Hem milletimizden hem de milletimizin o büyük liderlerinden özür dileyin." sözleriyle Türkkan'a sert tepki gösterdi.

Kanal İstanbul projesini eleştirmek isteyen İYİ Parti'nin milletvekili Lütfü Türkkan, "Erbakan çok temel atardı. İş bir ara o kadar ilerledi ki boş tarlaya temeller attılar. Aradan 40 sene geçmiş, aynı hadiselerin devamı bizi üzüyor." sözleri ile Milli Görüşün merhum lideri Necmettin Erbakan'ı hedef aldı.

TÜRKKAN, NECMETTİN ERBAKAN'I HEDEF ALDI

Gerçek dışı sözlerle Kanal İstanbul projesini eleştirmek isteyen Türkkan, "Hafta sonu Kanal İstanbul projesinin temelini atıyoruz diye Kuzey Marmara Otoyolu'yla ilgili eski bir projenin köprü temelini attılar. Erbakan çok temel atardı. İş bir ara o kadar ilerledi ki boş tarlaya temeller attılar. Aradan 40 sene geçmiş, aynı hadiselerin devamı bizi üzüyor." ifadelerini kullanarak Milli Görüşün merhum lideri Necmettin Erbakan'ı hedef aldı.

AK PARTİ'DEN TÜRKKAN'A TEPKİ: O BÜYÜK LİDERLERDEN ÖZÜR DİLEYİN

"Erdoğan'ın ve Erbakan'ın yaptıklarına sizin hayaliniz bile yetişemez." sözleriyle İYİ Partili Türkkan'a sert tepki gösteren AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şen, şunları söyledi:

Siz millet menfaatine iş yapmayı bilmezsiniz. Siz ancak milletin arazisini gasbederek oraya kaçak bina yapar ve gazeteci dövdürürsünüz. Hem milletimizden hem de milletimizin o büyük liderlerinden özür dileyin.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX