0530 708 54 54
0530 708 54 54
SON DAKİKA
09 Nisan 2021 Cuma 09:50:00 - Güncelleme:09 Nisan 2021 Cuma 09:50:00

Görüşü farklı olunca dışarı çıkarıldı... Esenyurt Meclisi'nde tepki çeken hareket

Esenyurt Belediye Meclisi'nde bir basın mensubu CHP'li Meclis Başkanı tarafından meclisten çıkartıldı. Konuyla ilgili sosyal medya hesabından paylaşım yapan AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe duruma tepki gösterdi. Kabaktepe paylaşımında, "Öğretmen CHP'li ise tamam ama görüşü farklı ise öğretmen bile değildir. Eğer çiftçi başka bir partiye destek veriyorsa tehdit edilebilir. Gazetecinin görüşü farklıysa Meclis'ten atılabilir. İşte CHP'de anlayış budur. Esenyurt Meclisi'nde görüldüğü gibi." ifadelerini kullandı.

İstanbul Esenyurt Belediye Meclisi'nde bir basın mensubu CHP'li Meclis Başkanı tarafından meclisten dışarı çıkartıldı. Salonda bulunan AK Parti meclis üyeleri duruma tepki gösterdi.

AK Parti Esenyurt resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımda basın mensubunun meclisten çıkartılma anlarının görüntüleri de yayımlandı.

"İŞTE CHP'DE ANLAYIŞ BUDUR"

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, sosyal medya hesabı Twitter'dan görüntüleri paylaştı.

Kabaktepe duruma tepki göstererek şu ifadeleri kullandı:

"Öğretmen CHP'li ise tamam ama görüşü farklı ise öğretmen bile değildir. Eğer çiftçi başka bir partiye destek veriyorsa tehdit edilebilir. Gazetecinin görüşü farklıysa Meclis'ten atılabilir. İşte CHP'de anlayış budur. Esenyurt Meclisi'nde görüldüğü gibi."

Etiketler : chp esenyurt ak parti
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX
<<<<<<< Updated upstream ======= >>>>>>> Stashed changes