0530 708 54 54
0530 708 54 54
30 Mayıs 2019 Perşembe 17:04:00 - Güncelleme:30 Mayıs 2019 Perşembe 17:44:00

Cüneyt Özdemir Ekrem İmamoğlu'nun esnafa yaptığı el kol hareketini eleştirdi: "Ben burada senden daha üstünüm demek" istedi

Son günlerde vatandaşlarla yaşadığı tartışmalar ve gergin görünümü ile dikkat çeken Ekrem İmamoğlu'nu yorumlayan gazeteci Cüneyt Özdemir, "Sinirlerinin yıprandığı noktaya gelindi!" değerlendirmesi yaptı. Özdemir "tokat" geriliminde de İmamoğlu ve danışmanlarının hatalı olduğunu belirtti.

23 Haziran’da yenilenecek olan İstanbul seçimleri için çalışmalarını sürdüren Ekrem İmamoğlu, Zeytinburnu’nda vatandaşlarla bir araya geldi.

Zeytinburnu’nda çarşamba pazarını ziyaret eden İmamoğlu halkla sohbet etti. İmamoğlu, yolda gördüğü küçük bir çocuğun "ayakkabısı yırtık olduğu" gerekçesiyle duygulanarak gözyaşlarına boğuldu.

"ESNAFI KÜÇÜMSEDİ"

Ekrem İmamoğlu'nun gözyaşlarını kendisine ait Youtube kanalında yorumlayan gazeteci Cüneyt Özdemir ise ilginç değerlendirmelerde bulundu.

Öncelikle İmamoğlu'nun önceki gün bir fırında, kendisine muhalefet eden esnafa fiziki temasta bulunmasına değinen Özdemir, "Hoş bir hareket olmadığını hepimiz biliyoruz, Türkiye'de yaşayan herkes bunun daha küçümseyici, küçültücü, küçüklere yapılan bir hareket olduğun bilir. Bu vücut dilinde siz diyorsunuz ki; 'Ben burada senden daha üstünüm'..." dedi.

Ekrem İmamoğlu'nun son günlerde vatandaşlarla yaşadığı bu tartışmalar ve sinirli tavrı nedeniyle danışmanlarını eleştiren Özdemir, "Ekrem İmamoğlu dönüyor gidiyor, tam gidiyor geri dönüyor... Yanında iki, üç tane danışmanı var alıp gitsenize..." ifadelerini kullandı.

(Superhaber)

Etiketler :
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX