0530 708 54 54
0530 708 54 54
17 Mart 2023 Cuma 07:46:00 - Güncelleme:17 Mart 2023 Cuma 07:46:00

CHP'ye yakınlığıyla bilinen anketçi son durumu açıkladı: Erdoğan'ı önde görüyorum

Kaynak: aksam.com.tr

ABONE OL

CHP'ye yakınlığıyla bilinen Murat Gezici, katıldığı bir televizyon programında son anket sonuçlarına ilişkin konuştu. Gezici, Başkan Erdoğan'ın oy oranının CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'ndan yüksek olduğunu açıkladı. Gezici, "Ben Erdoğan'ın önde olduğunu görüyorum şu anda." dedi.

Gezici Araştırma Merkezi Başkanı Murat Gezici, katıldığı bir canlı yayında Cumhurbaşkanlığı seçimlerine ilişkin yapılan anket sonuçları hakkında konuştu.

CHP'ye yakınlığıyla bilinen Gezici, yapılan son anketlere göre Başkan Erdoğan'ın rakiplerine kıyasla önde olduğunu açıkladı.

Sunucunun AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şen'in anketlere ilişkin açıklamalarını hatırlatması üzerine konuşan Gezici, şu ifadeleri kullandı:

"Mustafa Şen sektörün duayenlerinden biri. Çok tecrübeli bir kurumda yetişmiş, anketler yapan birisi. Ben de halen Sayın Erdoğan'ı Kemal Bey'in önünde görüyorum. Alma ihtimali biraz daha fazla. Şu an halen iktidarda bir güç var. Ben Erdoğan'ın önde olduğunu görüyorum şu anda."

Etiketler : Gezici Araştırma Merkezi Başkanı Murat Gezici Mustafa Şen
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX